Rezultate de la 1 la 5 din 5

Subiect: Tea time

Inregistrat
    23.04.2011

Implicit Tea time

A avut cineva nunta acolo stiti ceva? eu am fost la o cumatrie acolo si a fost destul de bn cred ca ar fi bn si pt o nunta micuta dar as vrea pareri

Inregistrat
    05.10.2006

Implicit Re: Tea time

cam cat e un meniu acolo?

m-ar interesa pentru un botez,

ai idee cate persoane incap acolo?
    "Grammar": the difference between knowing your shit and knowing you're shit !

Inregistrat
    23.04.2011

N-am idee cat e meniul pt ca acum cateva luni cand am fost la botezul ala nu ma interesa un restaurant pt nunta dar ma gandesc ca incap vreo 50 de pers

Inregistrat
    02.10.2010

Citat Postat de mayabyful Vezi mesajul
    N-am idee cat e meniul pt ca acum cateva luni cand am fost la botezul ala nu ma interesa un restaurant pt nunta dar ma gandesc ca incap vreo 50 de pers
    Incap mai mult de 50 de pers...cand am umblat noi sa ne cautam rest unde sa ne facem cununia civila, ne-a zis bucatareasa ca au avut nunti si de 120 de pers...posibil la dans sa fie mai inghesuit...si sa fie mare caldura in timpul verii...
    A-ți aminti este dureros,A uita este imposibil!

Inregistrat
    23.04.2011

da e posibil sa fie caldura ca acum au inchis terasa sa aiba spatiu mai mare

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us