Rezultate de la 1 la 3 din 3

Subiect: Pareri Restaurant Doua Veverite

Inregistrat
    28.04.2011

Implicit Pareri Restaurant Doua Veverite

Buna fetelor, sunt noua pe acest site, as dori sa aflu ceva papreri despre Restaurantul Doua Veverite.Avem rezervare la Magura dar am auzit ca mancarea e cam naspa si am gasit loc la Doua Veverite, acum trebuie doar sa ne hotaram.astept pareri. va multumesc

Inregistrat
    09.02.2009

Implicit Re: Pareri Restaurant Doua Veverite

Citat Postat de oanaandrea Vezi mesajul
    Buna fetelor, sunt noua pe acest site, as dori sa aflu ceva papreri despre Restaurantul Doua Veverite.Avem rezervare la Magura dar am auzit ca mancarea e cam naspa si am gasit loc la Doua Veverite, acum trebuie doar sa ne hotaram.astept pareri. va multumesc

Salut, scuze ca n-am observat Multumesc Lore ca m-ai atentionat
    Noi am avut nunta la doua veverite, si am fost pe deplin multumiti si nu numai noi doi ci si invitatii. Mancarea a fost foarte buna, toate proaspete, fara sa modifice portiile, sa le faca mai mici sau ceva. Domnul Coman e un om cu care te poti intelege foarte bine, are si idei foarte faine, in sensul ca daca nu esti complet hotarata asupra unor lucruri iti da mai multe idei.
    DJ-ul a fost de la ei, d-nul Gyuri, la fel, un om suuuuupeerrr!!!! A facut o atmosfera....toata noaptea a fost plin ringul de dans.
    Noi am vrut o locatie in afara orasului si pentru faptul ca se poate face nunta de noapte. Am vrut sa am afara in padure torte, daaaar din cauza ca a plouat torential nu au stat aprinse nici 5 minute. Locatia e superba. Noi am inchiriat si camerele atat pentru noi cat si pentru prietenii nostrii care au venit de la Cluj.
    Eu iti recomand doua veverite

Inregistrat
    28.04.2011

Implicit Re: Pareri Restaurant Doua Veverite

Iti multumesc mult.Pana la urma ne am razgandit si facem la Maracarn care pana la nunta noastra va fii proaspat renovata

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us