Pagina 3 din 13811 PrimulPrimul 1234513531035031003 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 110482

Subiect: Off-topicuri pt miresele din Iasi

anonymous Guest

Implicit Re: Miresici din Iasi ?

Felicitari pentru voi, dragele mele! Si eu sunt din iasi si am nunta in luna iunie 2006! Cum stati cu pregatirile?[icon:g29/]

red_rose Guest

sal fetelor...pai pana acum noi ne-am luat nasii, am rezervat restaurantul, am luat muzica si tocmai ne-am luat si verighetele...cam atat ptr moment...cred ca e prea devreme ptr altceva, pana in oct. mai este....totusi ne gandim sa luam si floricele ptr invitati de acum, dar vom vedea.....

Inregistrat
    07.02.2005

Si noi tot cam atat avem restaurantul si muzica, mi-ar place sa fac mai multe, dar si eu cred ca este prea devreme. asept sa-mi aleg invitatiile, am comandat niste mostre la Calin Events, imi plac mult, mai ales ca sant din flori naturale.
    Vand rochita casa de moda Ioanin, cu trena, superba.

ancutza Guest

Buna. Eu am nunta pe 23 sept. Am rezervat sala de la "Orizont", cea de la etaj. Voi unde faceti nunta si cat va costa meniul (si ce include )?
    Dar de rochie, ce spuneti, avem de unde alege, e vasta oferta locala? Eu inca n-am inceput cautarile pt. rochie, cred ca e cam devreme (pana prin iunie, iulie mai e).

maddie Guest

salut
    eu sunt din Piatra Neamt insa sunt studenta in Iasi si sincer de pe acum am o mare dilema... rochia! desi nunta e pe 24 septembrie as vrea si eu sa stiu daca am vreo sansa de a gasit o rochie in Iasi.... am zis mai intai sa caut desi eu as vrea sa o fac de la zero... sugestii careva?

anonymous Guest

Salutare scumpele mele miresici din iasi. Si eu sunt una dintre cele care astept cu nerabdare, cu multe planuri si din ce in ce mai multe idei, de aprope un an de zile(de cand ne-am logodit) ziua in care voi straluci, voi fi cea mai frumoasa si voi fi in centrul atentiei. Eu am nunta pe 10 iunie si stau destul de bine cu pregatirile, mai putin rochia, pt ca nu mi-a placut nimic din ce am vazut si probat. Apropo...are cineva idee de o firma de decoratiuni florale, sau cgiar o persoana care se ocupa de asa ceva, la un pret mai rezonabil?
    In rest, sunt destul de bine informata, deci astept sa ma puneti la incercare cu provocarile voastre. Va pup.

Inregistrat
    07.02.2005

Buna, maddie, in Iasi gasesti rochii foarte frumoase si fac si la comanda la donna alba, www.donnaalba.ro
    Vand rochita casa de moda Ioanin, cu trena, superba.

marianastroi Guest

Buna
    Sunt si eu o miresuca, nu din Iasi dar imi iau rochia din Iasi, de fapt as vrea sa-mi fac rochia in Iasi. Asa ca cine stie un loc unde pot sa fac o rochie la comanda, dupa modelul meu, in maxim 1 luna si sa fie si relativ ieftin, va rog nu ezitati sa-mi spuneti

Pagina 3 din 13811 PrimulPrimul 1234513531035031003 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us