Rezultate de la 1 la 5 din 5

Subiect: Motel Cincis

Inregistrat
    11.02.2011

Implicit Motel Cincis

Eu as vrea foparte mult sa fac nunta la Motel Cincis. Este un restaurant foarte select elegant . Insa este foarte mic . Ati fost la vreo nunta la acest restaurant ? Poate cineva sa imi spuna cum e ? Merci

Inregistrat
    21.06.2011

Implicit Re: Motel Cincis

eu fac acolo nunta pe 30 iulie 2011...e cam mic dar eu nu am multi invitati...intre 80 si 90..si e ok. tu?

Inregistrat
    21.06.2011

Am facut nunta la motelul Cincis..a iesit o nunta de vis. Am avut 100 de invitati, am folosit si sala de sus dar a fost ft ok, am pus tinerii acolo( 33 de persoane) s-au simtit ft bine. Va recomand din toata inima acest motel

Inregistrat
    11.02.2012

uh .. noi avem nunta la motel cincis ... speram sa iasa super ... locatia si sala restaurantului este una superba!

Inregistrat
    03.10.2012

Si noi am vrea sa facem nunta tot la Motel Cincis anul viitor, inca nu l-am vazut dar din poze pare frumos. La vara mergem sa-l vedem si daca ne place acolo facem nunta. Cam cat costa un meniu? E buna mancarea? Fetele care ati facut nunta acolo, nu aveti ceva poze?

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us