Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate de la 9 la 12 din 12

Subiect: Costume EGO Men's Fashion Concept

Inregistrat
    24.03.2012

Implicit Re: Costume EGO Men's Fashion Concept

Citat Postat de buturuga_sorina Vezi mesajul
    Sotul meu a purtat la nunta tot un costum Ego.Si l-a facut la comanda,iar rezultatul a fost minunat.I-a venit ca si turnat.Am fost la Ego i-au luat masurile si apoi ne-au sunat dupa 3 saptamani ca este gata,nu i-au facut probe sau mai stiu eu ce.Cand l-a probat ii venea perfect!Am fost foarte multumiti de costum.Camasa si papionul tot de la ei le-am luat.
    Este foarte frumos costumul sotului tau. Imi poti spune daca te rog cat a costat?

Inregistrat
    06.03.2012

Buna ziua,
    Noi am fost de curând la ego, iar mirele a probat un smoking de la ei...ma rog o ținuta completa si ajungea pe la 6200 lei.... Ma gândesc ca avea prețul acesta din cauza costumului pentru ca era ediție limitată. Aveți idee cat costa unul negru simplu?
    Multumesc

Inregistrat
    02.07.2013

Am fost si noi la Ego Men, dar ni s-a parut cam scump, in jur de 900 de eur un costum de mire facut pe comanda.

Am analizat situatia si pana la urma am mers la Gabriel Bespoke, care este un mic boutique pe Stirbei Voda. Folosesc aceleasi stofe de calitate, dar la preturi mult mai decente pentru un costum pe comanda, adica in jur de 400 - 450 de eur un costum de mire. Pretul depinde de stofa aleasa.

Si camasile sunt mult mai ieftine la ei, in jur de 90 de eur o camasa facuta pe comanda.

Inregistrat
    23.09.2014

Au foarte multe modele frumoase. Preturile sunt modice.

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us