Rezultate de la 1 la 4 din 4

Subiect: Restaurant dumbrava -falticeni

Inregistrat
    29.08.2008

Implicit Restaurant dumbrava -falticeni

Buna fetelor. Vroiam sa intreb daca a mai facut cineva nunta la restaurant Dumbrava in Falticeni.Vom fi nasi acolo pe 2 iulie si nu stim nimic despre acea locatie..ce plusuri si minusuri are la organizarea unei nunti.Am vazut site-ul lor si totul pare...ca la carte.Multumim !

Inregistrat
    28.08.2010

Implicit Re: Restaurant dumbrava -falticeni

Citat Postat de SIMONA25 Vezi mesajul
    Buna fetelor. Vroiam sa intreb daca a mai facut cineva nunta la restaurant Dumbrava in Falticeni.Vom fi nasi acolo pe 2 iulie si nu stim nimic despre acea locatie..ce plusuri si minusuri are la organizarea unei nunti.Am vazut site-ul lor si totul pare...ca la carte.Multumim !
    Noi vom avea nunta acolo anul viitor. Din experienta nu pot sa-ti zic, dar stiu de la prietenii ce au facut nunta acolo ca se poate comunica cu patronul de acolo.

Poate ne ajuta fostele miresici cu mai multe detalii.

Sa va fie de bine nasitul

Inregistrat
    29.08.2008

Am nasit la acest restaurant pe 2 iulie anul asta.
    Meniul se poate alege intre 110-150 lei de persoana, cei de acolo pot recomanda firma pt ornat sala, pt bautura, tort etc...au tot felul de relatii. E de treaba patronul de la restaurant, caci mi-a dat voie sa doarma fiicamea (care are 6 luni jumate) in biroul lui-fara sa ne ceara vreun ban pt asta ;caci din pacate nu am avut cu cine sa o las acasa .(si s-a odihnit f bine acolo)
    Chelnerii destul de comunicativi. A fost ok in principiu. Nunta a inceput pe la 20.00 si la 5.30 era gata cu dezgatit cu tot...

Inregistrat
    12.07.2011

buna,

in principiu...dar ce nu a fost ok?

noi intentionam sa facem rezervare pentru anul ce vine, dar suntem undeva in balanta...intre dumbrava si polaris.

ne documentam...

orice informatie, ne-ar fi de un real folos...

Multumim

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us