Pagina 3 din 9 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 66

Subiect: A aparut Catalogul Miresici – The White Book!

Implicit Re: A aparut Catalogul Miresici – The White Book!

Citat Postat de myss Vezi mesajul
    daca sunt asa multe pareri de rau pentru aceasta nou revista (catalog), ma bucur ca nu am mai aruncat si alti bani de pomana pe geam
    Buna tuturor,

Ma bucur tare mult ca va exprimati atat de prompt parerile aici si ca o faceti, ca de obicei, fara ocolisuri.
    Acest proiect nu este REVISTA Miresici si imi pare rau daca asteptarile voastre au fost inselate pentru ca prin format si coperta echipa noastra si-a propus sa comunice cat mai clar ca este un produs diferit, adresat acelor mirese in cautare de furnizori si solutii vizuale de actualitate.

Noi am observat de-a lungul timpului in reactiile voastre despre revista ca sunteti atente la paginile de shopping si ne intrebati chiar de adresele furnizorilor. V-am raspuns de fiecare data aici si ne-am gandit chiar ca, daca targurile sunt doar intr-o anumita perioada a anului, iar revista nu poate fi editata mai des din ratiuni evidente de business, un catalog poate raspunde acestor nevoi intr-o maniera in care sa aiba sens si pentru noi ca editori.

De aceea le incurajez pe acelea dintre voi care apreciaza oportunitatea produsului sa ne spuneti ce va doriti de la el, ce va place si ce va lipseste, cum l-ati fi facut voi?

Va multumesc din nou si va doresc o vara plina de solutii si idei inspirate pentru nunta.

Cu drag,
    Adina
    Adina Vasilescu
    Publisher
    SANOMA HEARST ROMANIA SRL
    www.sanomahearst.ro

Edyza Guest

Buna tuturor.

Am vazut ca sunt multe miresici nemultumite de catalogul nou aparut. Nici eu nu pot spune ca sunt pe deplin multumita, mai ales ca foarte putine rochii din el sunt pe gustul meu.
    DAR tot imi este de folos, ca sursa de inspiratie De exemplu, am vazut niste verighete care i-au placut chiar si logodnicului meu. Desi pe acelea nu ni le vom permite sigur, macar avem ce arata bijutierului cand ne vom hotari sa ni le facem
    Este si cazul celor cateva rochite care mi-au placut. Preturile lor sunt mult prea mari pentru buzunarul meu, dar, macar vazandu-le, cred ca pot sa-mi definesc mai bine gusturile si sa stiu dupa ce sa ma uit cand imi voi cauta rochia (bineinteles la un alt pret )
    Cam asta pot spune despre catalog daca "il privesc" dintr-un unghi mai optimist, ca sa zic asa

Inregistrat
    20.05.2011

Salutare miresici,
    Am cumparat si eu catalogul si sincer speram sa fie altceva. Ni s-a spus ca este un catalog cu furnizori...si da...am gasit doar furnizori de rochii de miresa, furnizori de verighete, inele de logodna...si cam atat. Sincer va spun o nunta nu consta numai in atat. Eu de exemplu am innebunit cautand furnizori pentru corturi de nunta, pentru mobilier ( mese si scaune), furnizori de vesela, furnizori de servicii si furnizori de decoruri de nunta deoarece am locatia si vreau sa imi organizez nunta in aer liber... Se gasesc pe net foarte multi ofertanti dar multi nu mai sunt de actualitate...chiar as fi vrut o mana de ajutor si in acest sens cu o gama variata de furnizori pentru mai multe servicii necesare organizarii unei nunti ...si eventual din mai multe zone ale tarii. As aprecia daca pe viitor catalogul va cuprinde o gama mai variata de furnizori....
    Multumim!

Inregistrat
    23.03.2010

Citat Postat de ioana_2212 Vezi mesajul
    Salutare miresici,
    Am cumparat si eu catalogul si sincer speram sa fie altceva. Ni s-a spus ca este un catalog cu furnizori...si da...am gasit doar furnizori de rochii de miresa, furnizori de verighete, inele de logodna...si cam atat. Sincer va spun o nunta nu consta numai in atat. Eu de exemplu am innebunit cautand furnizori pentru corturi de nunta, pentru mobilier ( mese si scaune), furnizori de vesela, furnizori de servicii si furnizori de decoruri de nunta deoarece am locatia si vreau sa imi organizez nunta in aer liber... Se gasesc pe net foarte multi ofertanti dar multi nu mai sunt de actualitate...chiar as fi vrut o mana de ajutor si in acest sens cu o gama variata de furnizori pentru mai multe servicii necesare organizarii unei nunti ...si eventual din mai multe zone ale tarii. As aprecia daca pe viitor catalogul va cuprinde o gama mai variata de furnizori....
    Multumim!
    Exact asta gandesc si eu. Am inteles ca este catalog cu furnizori si evident ma asteptam sa fie altceva decat revista "Miresici", dar este totusi prea sumar. In alte publicatii de acest gen am gasit mai multe informatii. Dar sa speram ca in viitor va fi mult mai bine.

Ideea cu agenda este buna , dar cred ca ar trebui o alta forma de prezentare

Agenda Miresei - 24 de pagini pentru o organizare mai buna. Foarte folositor!
    Ah, si formatul este mai mic decat cel al revistei, foarte usor de purtat in geanta

Inregistrat
    25.04.2010

Citat Postat de verdesiroz Vezi mesajul
    Avem asa:

• peste 100 de modele de rochii de mireasa si de ocazie

• peste 140 de modele de bijuterii si accesorii

• 48 de furnizori

• 172 de pagini + o agenda indispensabila oricarei miresici

Ce zici, te-am convins?

nu se poate comanda on-line?

Inregistrat
    12.06.2007

Subscriu si eu ca daca e doar pt Bucuresti, e aproape inutil, pt ca mai exista in tara si alte orase si zone in afara de Bucuresti si imprejurimi.
    Sa zicem ca nu poti include toate orasele din tara, nici macar cele 40 de resedinte de judet dar macar vreo 10 orase mari din tara, n-ar strica.
    Adica eu fiind din Oradea, sa zicem ca nu ma astept sa gasesc fix furnizorii din Oradea, dar m-ar interesa din Cluj, Timisoara, ca pana acolo m-as duce sa vad chestii, in special ceva mai deosebit decat se gaseste la noi in oras, dar pana in Bucuresti ... no way.
    Ar fi fost dragut sa se faca asa un catalog, macar pe zone, daca nu pe fiecare judet.

Inregistrat
    15.06.2011

Talking Re: A aparut Catalogul Miresici – The White Book!

Oricum ne putem face o idee si daca sunt din Bucuresti, ne putem inspira si noi, cele din provincie

Pagina 3 din 9 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us