Pagina 1 din 9 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 66

Subiect: A aparut Catalogul Miresici – The White Book!

Inregistrat
    20.04.2006

Implicit A aparut Catalogul Miresici – The White Book!

Pentru ALEGERI INSPIRATE

Un „guru” al intelepciunii literare zice ca, daca iti dorești ceva cu tot dinadinsul, tot Universul o sa conspire pentru a duce la implinirea dorintei tale.

In schimb, una dintre legile lui Murphy spune ca daca ceva poate sa mearga rau, o sa mearga rau. Sunt doua pozitii diametral opuse și depinde numai de tine sa vezi doar jumatatea goala sau sa fi i optimista: toate vor merge ca pe roate!

Noi, cei de la revista Miresici, te vom incuraja, ajuta, inspira și vom conspira ca la nunta ta sa iasa totul ca la carte. De aceea am alcatuit acest catalog: ca sa ai la indemana cele mai bune oferte din domeniu.

Fie ca evenimentul e planuit demult și nu mai ai de pus la punct decat doua-trei detalii de ultim moment, fie ca abia acum pui mana pe creion și schitezi strategia – lucru la care iti va fi de folos agenda inserata – vei gasi in urmatoarele pagini tot ce ar putea sa-ti treaca prin minte pentru ca nunta ta sa fie perfecta.

Așadar, pune-te pe treaba, cere sfatul consilierilor – logodnicul, sora, mama, prietenele, comunitatea miresici.ro –, informeaza-te și alege!

Catalogul Miresici poate fi cumparat din reteaua Inmedio, din magazinele Mic.ro, librariile Adevarul, dar si de la punctele de difuzare a presei “Tutun si ziare” de pe litoral, la pretul de 11.9 lei.

catalog miresici cover.jpg

Inregistrat
    23.11.2010

Implicit Re: A aparut Catalogul Miresici – The White Book!

va rog sa ziceti si voi despre el
    cam ce e pe acolo
    eu am cam 10 reviste, am dat o poala de bani pana acum

Inregistrat
    30.01.2010

Citat Postat de girafa Vezi mesajul
    va rog sa ziceti si voi despre el
    cam ce e pe acolo
    eu am cam 10 reviste, am dat o poala de bani pana acum
    Avem asa:

• peste 100 de modele de rochii de mireasa si de ocazie

• peste 140 de modele de bijuterii si accesorii

• 48 de furnizori

• 172 de pagini + o agenda indispensabila oricarei miresici

Ce zici, te-am convins?

Inregistrat
    11.08.2009

Sincer ... m-a dezamagit. Am platit 12 lei pt reclame .

Inregistrat
    23.11.2008

Citat Postat de IuliaAlexandra Vezi mesajul
    Sincer ... m-a dezamagit. Am platit 12 lei pt reclame .
    Macar are vreun concurs? Eu in continuare nu stiu daca cel din revista miresici nr 3 mai e valabil in conditiile in care revista s-a evaporat...Oricum am cautat azi noul catalog miresici si nu l-am gasit...nu pot sa-mi dau cu parerea.

Inregistrat
    11.08.2009

Citat Postat de Wannah Vezi mesajul
    Macar are vreun concurs? Eu in continuare nu stiu daca cel din revista miresici nr 3 mai e valabil in conditiile in care revista s-a evaporat...Oricum am cautat azi noul catalog miresici si nu l-am gasit...nu pot sa-mi dau cu parerea.
    Absolut nimic!!!! Sunt doar pagini cu reclame pt rochii , costume , bijuterii , etc . Nici macar un articol . Doar reclame pt diferite companii.

Inregistrat
    05.10.2010

Citat Postat de IuliaAlexandra Vezi mesajul
    Absolut nimic!!!! Sunt doar pagini cu reclame pt rochii , costume , bijuterii , etc . Nici macar un articol . Doar reclame pt diferite companii.
    Sunt total de acord cu tine!!! Revista era muuult mai tare...Sunt dezamagita

Inregistrat
    30.01.2010

Citat Postat de st3fanya Vezi mesajul
    pfffff bine ca nu am cumparat-o daca voi spuneti k sunt numai reclame va pup
    Catalogul proaspat aparut este Catalogul furnizorilor de produse si servicii pentru nunta, facut tocmai pentru a va ajuta sa ii gasiti pentru unii dintre cei mai buni furnizori, astfel incat sa puteti alege tot ce trebuie pentru nunta voastra de vis. El nu inlocuieste Revista Miresici, pe care stim ca o asteptati cu drag si al carui urmator numar va garantam ca va fi cu adevarat special

Orice sugestie aveti pentru un viitor numar al Catalogului, dar si al Revistei Miresici, este binevenita. Pentru voi sunt create toate aceste produse editoriale, tocmai de aceea, orice idee aveti trebuie impartasita cu noi negresit

Legat de concursul din Revista Miresici nr. 3, el s-a incheiat, potrivit regulamentului, pe 15 iunie, iar castigatorii vor fi postati pe site pana pe 15 iulie
    Ultima editare de verdesiroz : 18.06.2011 08:15:50

Pagina 1 din 9 123 ... UltimulUltimul

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us