Pagina 82 din 82 PrimulPrimul ... 3272808182
Rezultate de la 649 la 656 din 656

Subiect: Pregatirile miresicilor de OCTOMBRIE 2012

Inregistrat
    12.12.2011

Implicit Re: Pregatirile miresicilor de OCTOMBRIE 2012

Citat Postat de bubushelu Vezi mesajul
    Fetelor!!! cele ce aveti nunta in 6 cotombrie ( eu inclusiv) cum stati cu pregatirile?, eu fierb deja, mai avem 5 zile
    Curios insa ma asteptam sa am emotii mult mai mari! Slava Domnului nu sunt multe lucruri pe care trebuie sa le mai facem. Ultimele cumparaturi, lectii de dans, de mers la sala si intalnirea finala cu toti furnizorii si nu in ultimul rand o zi intreaga dedicata frumusetii... asta se va intampla joi!
    Nu imi vine sa cred ca a venit si saptamana noastra!!!!! Yeeeey! DRagelor, lasati emotiile si bucurati-va din plin de cea mai frumoasa zi de pana acum!
    PUUUP!!!!

Inregistrat
    10.09.2009

Citat Postat de eva_nagy Vezi mesajul
    Curios insa ma asteptam sa am emotii mult mai mari! Slava Domnului nu sunt multe lucruri pe care trebuie sa le mai facem. Ultimele cumparaturi, lectii de dans, de mers la sala si intalnirea finala cu toti furnizorii si nu in ultimul rand o zi intreaga dedicata frumusetii... asta se va intampla joi!
    Nu imi vine sa cred ca a venit si saptamana noastra!!!!! Yeeeey! DRagelor, lasati emotiile si bucurati-va din plin de cea mai frumoasa zi de pana acum!
    PUUUP!!!!
    Da si eu mai am o groaza de chestii organizatorice de facut...alea imi dau cele mai mari batai de capIui ce fain de tine, o zi intreaga la spa?
    Tot ma uit la vreme, ba ploua, ba soare in 6 oct, sa ne rugam toate sa fie vreme buna

Inregistrat
    20.04.2012

Fetelor!!! cele ce aveti nunta in 6 cotombrie ( eu inclusiv) cum stati cu pregatirile?, eu fierb deja, mai avem 5 zile
    Ma asteptam sa am mai multe emotii , dar sunt extraordinar de calma. Probabil cele mai multe emotii o sa le am in momentul in care o sa aud masinile care vor venii dupa mine sa mergem la biserica. Am cam terminat cu pregatirile, azi am fost la restaurant sa dam confirmarile si sa dam comanda de florile naturale care le vom pune nasilor , ginerelui si parintilor. Abia astept ziua de joi cand vom face bradul miresei si binenteles ziua de sambata

Inregistrat
    12.12.2011

Da si eu mai am o groaza de chestii organizatorice de facut...alea imi dau cele mai mari batai de capIui ce fain de tine, o zi intreaga la spa?
    Tot ma uit la vreme, ba ploua, ba soare in 6 oct, sa ne rugam toate sa fie vreme buna
    Nu e o zi intreaga la SPA insa o sa merg la cosmetica, maichiura si vopsit....
    Partea cu vremea e stresanta tare!!! Si eu sunt enervata de prognoza schimbatoare de la o zi la alta...am impresia ca astia de la Meteo fac misto de mine

Inregistrat
    15.09.2011

Buna fetele!

Am reusit si eu intr-un final sa mai intru pe miresici
    Maine mergem si noi sa depunem actele....ma cuprind cateva emotii cand ma gandesc la asta
    Si noi mai avem chestii organizatorice de facut,oricum ne-am aglomerat foarte mult,dar inca sunt increzatoare ca o scoatem la capat.Sper numai sa nu uit sa fac ceva in ziua aceea!
    Mult spor in continuare dragelor,si abia astept sa povestiti aici cat de frumos a decurs totul la nunta!

Inregistrat
    02.02.2012

Hello fetele,
    Si noi mai avem putintel si nu ne mai vedem capul de treburi !! Acum suntem la partea cu analizele pentru certificate (am vrut neaparat sa le facem pe toate, sa nu avem probleme) si la confirmari care ne dau cele mai mari batai de cap. Plus ca eu nu mi-am scurtat rochia, nu mi-am luat pantofi de schimb, nu am facut marturiile...si nu le mai numar ca iar ma iau isteriile
    Dar cu calm le facem noi pe toate. Vremea pe 27 nu se anunta foarte buna (ceva de genul 15 grade ziua ) dar o sa arborez eu un mare zambet care sa ii incalzeasca pe toti
    Va pup pe toate si tie Eva iti urez cea mai minunata zi ever !! Sa fiti fericiti si sa dansati 3 zile ca in povesti !
    Asteptam cu sufletul la gura poze (cred ca ai putea sa pui pe Facebook cateva in timp real chiar sambata ) Si bineinteles aceleasi urari pentru toate miresicile de 6 oct (acum pe graba doar tu mi-ai venit in minte - sper sa nu se supere nimeni )

Inregistrat
    12.12.2011

Citat Postat de ankapa Vezi mesajul
    Buna fetele!

Am reusit si eu intr-un final sa mai intru pe miresici
    Maine mergem si noi sa depunem actele....ma cuprind cateva emotii cand ma gandesc la asta
    Si noi mai avem chestii organizatorice de facut,oricum ne-am aglomerat foarte mult,dar inca sunt increzatoare ca o scoatem la capat.Sper numai sa nu uit sa fac ceva in ziua aceea!
    Mult spor in continuare dragelor,si abia astept sa povestiti aici cat de frumos a decurs totul la nunta!
    SA ai mult spor Anca!!! La depunerea actelor am fost asa emotionata ca mi-am uitat telefonul in biroul celor de la starea civila asa ca...AI GRIJA !!
    PUP!!! Maaai ai si tu putintell!!!!

Inregistrat
    12.12.2011

Citat Postat de vioricav Vezi mesajul
    Hello fetele,
    Si noi mai avem putintel si nu ne mai vedem capul de treburi !! Acum suntem la partea cu analizele pentru certificate (am vrut neaparat sa le facem pe toate, sa nu avem probleme) si la confirmari care ne dau cele mai mari batai de cap. Plus ca eu nu mi-am scurtat rochia, nu mi-am luat pantofi de schimb, nu am facut marturiile...si nu le mai numar ca iar ma iau isteriile
    Dar cu calm le facem noi pe toate. Vremea pe 27 nu se anunta foarte buna (ceva de genul 15 grade ziua ) dar o sa arborez eu un mare zambet care sa ii incalzeasca pe toti
    Va pup pe toate si tie Eva iti urez cea mai minunata zi ever !! Sa fiti fericiti si sa dansati 3 zile ca in povesti !
    Asteptam cu sufletul la gura poze (cred ca ai putea sa pui pe Facebook cateva in timp real chiar sambata ) Si bineinteles aceleasi urari pentru toate miresicile de 6 oct (acum pe graba doar tu mi-ai venit in minte - sper sa nu se supere nimeni )
    MUltumesc dragalasa!!! O sa rog pe cineva sa faca o poza si sa ma eticheteze!!! Mult spor la treburi si cat mai multe confirmari!!!

Pagina 82 din 82 PrimulPrimul ... 3272808182

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us