Rezultate de la 1 la 7 din 7

Subiect: aparat de facut baloane

Inregistrat
    07.04.2010

Implicit aparat de facut baloane

buna fetelor, stie cineva o firma care are aparat de facut baloane?
    m-ar interesa pt tort si dans
    Mascota miresicilor de 2011
    nunta noastra:https://picasaweb.google.com/1111305...5567718/Coafat
    I'm not crazy, I'm planning a wedding!

Inregistrat
    19.08.2008

Implicit Re: aparat de facut baloane

eu una nu ti-as recomanda.......a avut o prietena de-a mea, si n-am cuvinte sa spun ce alunecoasa era gresia dupa-aceea! plus ca ne feream sa nu se puna balonasele pe noi, caci ramaneau pete!
    acum nu stiu, or fi mai multe calitati de spuma, de aparate, n-am informatii! intr-adevar, se vad frumos, dar la fel ca si artificiile pt tort, eu nu le-as lua (stie toata lumea cat fum fac, din pacate!)
    mamica "mutanta" MTHFR C677T heterozigot, 675 5G/5G genotip homozigot, 844GA genotip heterozigot
    clexane 0.6*1/zi, femibion 2 1/zi, acifol 5mg 1/zi, arefam 200*3/zi

Inregistrat
    07.04.2010

am auzit ca ar fi o solutie speciala care nu pateaza si nici nu umezeste podeaua...si mie mi e putin cam teama ca nu stiu daca imi vor da solutie dintr-aia sau altceva, care cum spui tu, aluneca
    Citat Postat de babie Vezi mesajul
    eu una nu ti-as recomanda.......a avut o prietena de-a mea, si n-am cuvinte sa spun ce alunecoasa era gresia dupa-aceea! plus ca ne feream sa nu se puna balonasele pe noi, caci ramaneau pete!
    acum nu stiu, or fi mai multe calitati de spuma, de aparate, n-am informatii! intr-adevar, se vad frumos, dar la fel ca si artificiile pt tort, eu nu le-as lua (stie toata lumea cat fum fac, din pacate!)

Inregistrat
    23.06.2010

Citat Postat de aandra Vezi mesajul
    am auzit ca ar fi o solutie speciala care nu pateaza si nici nu umezeste podeaua...si mie mi e putin cam teama ca nu stiu daca imi vor da solutie dintr-aia sau altceva, care cum spui tu, aluneca

Asa e, si eu m-am informat mult apropo de masina de facut baloane...
    Eu stiu ca daca intr-adevar e solutia si nu altceva, nu pateaza si nu aluneci. Prostia e ca multi baga sapun in el, care evident aluneca f f tare....

sa ne spui si noua cum va iesi..suntem curioase..eu nu am prea vazut la multe nunti balonase..dar sunt de parerea ca luminile si fumul sunt parca mai interesante decat balonasele

Inregistrat
    07.04.2010

Citat Postat de MonicaMangos Vezi mesajul
    Eu oricum sunt o optimista incurabila, asa ca sper pana la momentul ala, am si cumparat si masina, si solutia...
    cat te a costat?si de unde ai luat o?

Inregistrat
    23.06.2010

Nu mai stiu exact firma de unde am luat masina de facut baloane, dar ma uit duminica seara cand ajung acasa si iti zic sigur andra, a fost 150 lei cu telecomanda si 50 lei un bidon de 5 litri de solutie, a inteles ca masina consuma 2l/ora (deci nu inteleg de ce ar baga unii sapun simplu in ea, ca doar nu o folosesti pe toata durata nuntii )...

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us