Pagina 9 din 9 PrimulPrimul ... 789
Rezultate de la 65 la 70 din 70

Subiect: Nunta regala a printului Albert cu Charlene Wittstock

Inregistrat
    07.03.2008

Implicit Re: Rochii celebre, nunti legendare

printul albert de monaco & charlene wittstock
    http://www.fabsugar.com/Monaco-Weddi...953?page=0,0,0

rafinata, eleganta si cu bun gust, mi-a placut mult;

scuze nu gasisem subiectul
    Ultima editare de just : 04.07.2011 13:20:06

Inregistrat
    06.04.2009

Implicit Re: Nunta regala a printului Albert cu Charlene Wittstock

Citat Postat de verdesiroz Vezi mesajul
    Inca niste poze, revenim maine cu mai multe

Ataşament 476041Ataşament 476038Ataşament 476039Ataşament 476040

Sursa: Getty Images
    Este exact tipul de rochie pe care imi imaginam ca o s-o poarte, dar exact exact, in afara de broderia aia, chiar asa mi-am inchipuit-o pe Charlene.

Inregistrat
    06.11.2008

Citat Postat de willy Vezi mesajul
    sa nu uitam ca sunt vreo 25 de ani diferenta intre ei

ma asteptam sa vad mai multe pareri la topicul asta

mie mi s-a parut rochia DE VIS. a fost o alegere perfecta pentru tinuta ei, inaltimea, trasaturile ei. a alcatuit, impreuna cu coafura, machiajul, o aparitie spectaculoasa si demna de un asemenea eveniment. mie mi s-a parut cu cel putin doua clase peste Kate, si aici imbinand totul.

cuplul K&W, da, e mai frumos decat acesta, datorita tineretii lor. insa Charlene e, din punctul meu de vedere, mult mai classy decat Kate. dar, gusturile nu se discuta evident.

nu mi-a placut uniforma lui Albert, insa mi-a placut atitudinea lui joviala. Charlene a fost doar emotionata, si nu trista, mie nu mi s-a parut asa. din imaginile pe care le-am vazut de la petrecere, a fost mult mai destinsa.
    Mie mi s-a parut trista si el cand se uita la el nu se vedea niciun fel de "iubire" pe fata lui..si am inteles ca ea a vrut sa fuga de cateva ori inainte de nunta..ea este superba..el..hmm

Inregistrat
    07.02.2005

Lightbulb Re: Nunta regala a printului Albert cu Charlene Wittstock

Citat Postat de willy Vezi mesajul
    sa nu uitam ca sunt vreo 25 de ani diferenta intre ei
    nu mi-a placut uniforma lui Albert, insa mi-a placut atitudinea lui joviala. Charlene a fost doar emotionata, si nu trista, mie nu mi s-a parut asa. din imaginile pe care le-am vazut de la petrecere, a fost mult mai destinsa.
    Mie Albert mi s-a parut fals, nimic jovial cu adevarat. Eu nici macar nu stiam de faza ca a vrut sa fuga, ca n-am urmarit povestea. Era proasta daca fugea, ca barem acum capata ceva dupa un eventual divort.

Cred ca lumea nu comenteaza asa mult ca la Wills si Kate ca Albert nu e asa placut ca William. W. are totusi o reputatie ok pana acuma, n-a lasat copii in stanga si in dreapta ca astalalt. In plus, multi/e au dubii ca e "mare iubire". Eu chiar am auzit ceva de genul ca se casatoresc doar pentru a avea asta urmasi legitimi si dupa aia poate divorteaza. Cand se pune sub semnul intrebarii de la inceput, parca nu mai e acelasi romantism, aceeasi atmosfera, nu mai lacrimeaza nimeni cand vede mireasa etc.

Eu una le urez ani multi fericiti impreuna

Inregistrat
    07.09.2009

Rochia de mireasa a lui Charlene poate fi de asemenea vazuta incepand de ieri si pana la 22 nov 2011 la Musée Océanographique din Monaco, in cadrul expozitiei L’Histoire du Mariage Princier.
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    04.05.2014

Charlene de Monaco, soția prințului Albert al II-lea, este însărcinată cu gemeni, care se vor naște spre sfârșitul acestui an. Informația a fost confirmată de fosta campioană olimpică la înot.

Pagina 9 din 9 PrimulPrimul ... 789

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us