Rezultate de la 1 la 4 din 4

Subiect: Cofetarii Sinaia

Inregistrat
    01.06.2011

Smile Cofetarii Sinaia

Buna tuturor,

Stie cineva vreo cofetarie in Sinaia unde pregatesc torturi gustoase de nunta? Eu sunt din Bucuresti, dar nunta este la Sinaia si nu stiu ce cofetarii sunt in Sinaia. Sau poate in Busteni, Azuga, ma rog, orasele din apropiere.
    Nu va fi la indemana sa ducem tortul din Bucuresti.

Multumesc.

Inregistrat
    01.06.2011

Implicit Cofetarii Sinaia

Buna tuturor,

Aveti idee ce cofetarii sunt in Sinaia? Cu prajituri bune.....

Inregistrat
    13.08.2007

Implicit Re: Cofetarii Sinaia

Citat Postat de baldheadisland Vezi mesajul
    Buna tuturor,

Aveti idee ce cofetarii sunt in Sinaia? Cu prajituri bune.....
    Buna,
    Eu una stiu de o singura cofetarie de la care am si comandat tort.Este cofetaria de la Hotelul Bulevard,mai exact din cadrul restaurantului.Am comandat de doua ori de la ei si am fost multumiti,produsele au fost proaspete.

Inregistrat
    20.02.2012

Implicit Re: Cofetarii Sinaia

Citat Postat de baldheadisland Vezi mesajul
    Buna tuturor,

Stie cineva vreo cofetarie in Sinaia unde pregatesc torturi gustoase de nunta? Eu sunt din Bucuresti, dar nunta este la Sinaia si nu stiu ce cofetarii sunt in Sinaia. Sau poate in Busteni, Azuga, ma rog, orasele din apropiere.
    Nu va fi la indemana sa ducem tortul din Bucuresti.

Multumesc.
    Buna,

Sunt in aceeasi situatie ca si tine, numai ca un an mai tarziu. Incerc sa organizez o nunta de la mare distanta. Vroiam sa te intreb de unde ai comandat tortul pana la urma si daca ai fost multumta de el. Si inca ceva, in afara topicului, cum ai rezolvat cu biserica. Imi poti da si mie un nr de telefon. S-a dovedit imposibil folosind internetul iar centru de informare turistica nu au nr de tel de la biserici.

Multumesc mult.

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us