Pagina 1 din 4 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 26

Subiect: Muschetarii

Inregistrat
    21.01.2010

Implicit Muschetarii

SALUTARE VIITOARE SI FOSTE MIRESICI.pt cele care sunt interesate de acest salon....pot sa va dau o parere si poate chiar un sfat.am avut nunta acolo anul acesta, saloanele sunt destul de finute,elegante asta dupa o reamenajare.acolo mai nou sunt 2asociati care nu au legatura se pare unul cu celelalt sau fiecare trage cat poate de la clienti.noi am vb cu adrian unul din patroni care este un personaj foarte aerian si te jegmaneste la greu.pare f dragutz dar in spatele acestui lucru se ascunde un om f prefacut.noi am incercat sa il contactam dim dupa nunta pt a lamuri unele probleme si nu ne-a mai raspuns,ba chiar si-a inchis telefonul.am incercat si in ziua urmatoare dar tot asa....ma rog....aveti mare grija daca vreti sa faceti acolo un eveniment faceti un contract in care sa mentionati absolut toate detaliile nuntii...tot ce vi se ofera de la ei, fara sa mergeti pe incredere,inclusiv tarifele...sper k v-am lamurit cat de cat...dar poate or sa va mai lamureasca si altii.Noi am avut o nunta f frumoasa,nu am ce spune...dar modul de prezentare al celor care trebuiau sa ne ajute in acea seara...aici ma refer la ospatari...cred k au fost luati de pe strada si angajati k ospatari pt k de fiecare data trebuia sa trag de ei...plus k dim knd am inceput sa facem numaratoarea la ce a ramas baietii pusesera deoparte f multe produse aduse de noi incercand sa le faca disparute si multe,multe altele.succes cu pregatirile miresici si casa de piatra....
    Ciao!

Inregistrat
    31.05.2010

Implicit Re: Muschetarii

Citat Postat de claryna Vezi mesajul
    SALUTARE VIITOARE SI FOSTE MIRESICI.pt cele care sunt interesate de acest salon....pot sa va dau o parere si poate chiar un sfat.am avut nunta acolo anul acesta, saloanele sunt destul de finute,elegante asta dupa o reamenajare.acolo mai nou sunt 2asociati care nu au legatura se pare unul cu celelalt sau fiecare trage cat poate de la clienti.noi am vb cu adrian unul din patroni care este un personaj foarte aerian si te jegmaneste la greu.pare f dragutz dar in spatele acestui lucru se ascunde un om f prefacut.noi am incercat sa il contactam dim dupa nunta pt a lamuri unele probleme si nu ne-a mai raspuns,ba chiar si-a inchis telefonul.am incercat si in ziua urmatoare dar tot asa....ma rog....aveti mare grija daca vreti sa faceti acolo un eveniment faceti un contract in care sa mentionati absolut toate detaliile nuntii...tot ce vi se ofera de la ei, fara sa mergeti pe incredere,inclusiv tarifele...sper k v-am lamurit cat de cat...dar poate or sa va mai lamureasca si altii.Noi am avut o nunta f frumoasa,nu am ce spune...dar modul de prezentare al celor care trebuiau sa ne ajute in acea seara...aici ma refer la ospatari...cred k au fost luati de pe strada si angajati k ospatari pt k de fiecare data trebuia sa trag de ei...plus k dim knd am inceput sa facem numaratoarea la ce a ramas baietii pusesera deoparte f multe produse aduse de noi incercand sa le faca disparute si multe,multe altele.succes cu pregatirile miresici si casa de piatra....
    Ciao!
    Chestia respectiva eu nici nu as numi-o restaurant, pentru ca e un fel de ,,salon pentru nunti" cum erau pe la tara... Am fost si sa vedem ce e pe acolo cand cautam locatie pentru nunta noastra si chiar la o nunta anul acesta...
    Munceste ca si cum nu ai avea nevoie de bani. Iubeste ca si cand nimeni nu te-a facut sa suferi. Danseaza ca si cand nimeni nu te vede. Canta de parca nu te-ar auzi nimeni. Traieste ca si cand ar fi ultima zi pe pamant. Cand iti vine sa plangi, adu-ti aminte de clipele in care zambeai, cand simti ca viata nu are nici un rost gandeste-te la cei ce mai au doar o zi de trait, cand simti ca vrei sa mori gandeste-te ca altii ar da orice sa traiasca....iubeste-ti viata si mai ales prietenii...E cel mai de pret lucru.

Inregistrat
    31.10.2010

salut fetelor eu sunt noua pe aici iar pana la nunta mai am ff putin (10 septembrie)
    pt claryna ma intereseaza ff mult ce s-a intamplat la nunta la muschetarii si eu tot cu Adrian am discutat

Inregistrat
    22.09.2011

Thumbs up Re: Muschetarii

Eu am fost la o nunta la o prietena saptamana trecuta acolo si mi-a placut fff mult. Cea care s-a casatorit imi e prietena buna si stiu multe detalii. Prietenei mele ii era frica dupa ce a citit ce s-a scris mai sus dar se pare ca nu avea de ce .Tot ce au discutat de la inceput cu unul dintre patroni (Adi) s-a respectat si nunta a iesit foarte bine. Adi a stat acolo in timpul petrecerii si a supavegheat bunul mers al lucrurilor (ospatarii, mancarea etc.). Mancarea mi-a placut in mod deosebit (au o bucatareasa care chiar se pricepe). Atmosfera a fost placuta si toti invitatii cu care am vorbit s-au distrat. Asa ca viitoare miresici care aveti petrecerile acolo stati linistite pentru ca raportul pret/calitate e clar unul foarte bun la Freddy si Muschetarii!

Inregistrat
    31.05.2010

Citat Postat de corinutza_finutza Vezi mesajul
    Eu am fost la o nunta la o prietena saptamana trecuta acolo si mi-a placut fff mult. Cea care s-a casatorit imi e prietena buna si stiu multe detalii. Prietenei mele ii era frica dupa ce a citit ce s-a scris mai sus dar se pare ca nu avea de ce .Tot ce au discutat de la inceput cu unul dintre patroni (Adi) s-a respectat si nunta a iesit foarte bine. Adi a stat acolo in timpul petrecerii si a supavegheat bunul mers al lucrurilor (ospatarii, mancarea etc.). Mancarea mi-a placut in mod deosebit (au o bucatareasa care chiar se pricepe). Atmosfera a fost placuta si toti invitatii cu care am vorbit s-au distrat. Asa ca viitoare miresici care aveti petrecerile acolo stati linistite pentru ca raportul pret/calitate e clar unul foarte bun la Freddy si Muschetarii!
    Pai ne lamuresti si pe noi!? ... tu esti ,,prietena buna" care s-a casatorit acolo sau ... ca vad la tine data casatoriei ,,saptamana trecuta" la Muschetarii...
    Munceste ca si cum nu ai avea nevoie de bani. Iubeste ca si cand nimeni nu te-a facut sa suferi. Danseaza ca si cand nimeni nu te vede. Canta de parca nu te-ar auzi nimeni. Traieste ca si cand ar fi ultima zi pe pamant. Cand iti vine sa plangi, adu-ti aminte de clipele in care zambeai, cand simti ca viata nu are nici un rost gandeste-te la cei ce mai au doar o zi de trait, cand simti ca vrei sa mori gandeste-te ca altii ar da orice sa traiasca....iubeste-ti viata si mai ales prietenii...E cel mai de pret lucru.

Inregistrat
    16.05.2010

ea e prietena prietenei bune, a pus data nuntii la intamplare ca sa se poata inscrie pe site

Inregistrat
    31.05.2010

Citat Postat de gypsy Vezi mesajul
    ea e prietena prietenei bune, a pus data nuntii la intamplare ca sa se poata inscrie pe site
    Aha!...acum am inteles, a tinut neaparat sa se inscrie pe site desi nu are nici o treaba cu maritisul doar ca sa asigure ,,ca raportul pret/calitate e clar unul foarte bun la Freddy si Muschetarii!"'

Inregistrat
    31.10.2010

buna revin cu detalii pentru cine intereseaza
    Am avut nunta acolo si am avut calitatea de miresica- la muschetarii e totul ok nu te fura nimeni, mancarea buna dintre toate acele minusuri scoase in evidenta doar unul e adevarat(ospatarii), servirea lasa de dorit rau de tot cred ca baga in sala la o nunta un singur ospatar si restul copii studenti care vor sa faca si ei un ban
    Toti cei de la nunta mea asta au zis daca aveau ceva de comentat a fost la adresa servirii pot da detalii si exemple, acuma na cum iti e norocul daca ai niste copii dornici de munca s-ar putea sa fii servit bine si la muschetarii la mine nu s-a intaplat asa am avut in sala "ospatari" care nu erau ospatari
    revin cu detalii pentru cine mai intereseaza si alt ceva legat de aceste saloane dar pot spune ca in ce priveste organizarea si mancarea sunt foarte seriosi

Pagina 1 din 4 123 ... UltimulUltimul

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us