Rezultate de la 1 la 6 din 6

Subiect: Transport invitati Vaslui

Implicit Transport invitati Vaslui

Buna fetelor, o intrebare mica: Cunoasteti firme in Vaslui de trasport (autocare si microbuze) si chiar de inchirieri de masini?

Inregistrat
    01.08.2010

Implicit Re: Transport invitati Vaslui

Citat Postat de alina_girigan Vezi mesajul
    Buna fetelor, o intrebare mica: Cunoasteti firme in Vaslui de trasport (autocare si microbuze) si chiar de inchirieri de masini?
    Buna
    Pentru cate persoane te intereseaza?pe ce distanta?mai exact de unde vrei sa ii aduci si pana unde si cam atat.Daca vrei mai multe informatii te astept cu mai multe detalii.Am avut si noi nevoie si ti-as putea recomanda ceva.Nu prea scump.

Citat Postat de alina_girigan Vezi mesajul
    cu autocare...microbuze te pot ajuta si eu!
    Iti las numar de telefon pe privat
    Ultima editare de ciocolatika : 18.07.2011 14:50:14

Citat Postat de ciocolatika Vezi mesajul
    cu autocare...microbuze te pot ajuta si eu!
    Iti las numar de telefon pe privat
    Multumesc din nou Ciocolatziko!

Citat Postat de DAISYS Vezi mesajul
    Buna
    Pentru cate persoane te intereseaza?pe ce distanta?mai exact de unde vrei sa ii aduci si pana unde si cam atat.Daca vrei mai multe informatii te astept cu mai multe detalii.Am avut si noi nevoie si ti-as putea recomanda ceva.Nu prea scump.
    In principiu ar fi din Botosani in jur de 30 de invitati si as zice ca ar mai fi din Giurgiu vreo 15, dar cei din urma cred ca o sa calatoreasca pe cont propriu.

Inregistrat
    08.01.2011

Bune fetelor! As avea si eu nevoie de cateva inf pe pm despre firme care se ocupa de transport. Mentionez k traseul este vs -gl, in jur de 20 de persoane. Multumesc!

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us