Rezultate de la 1 la 4 din 4

Subiect: Nunta Aqua Ballroom

Implicit Nunta Aqua Ballroom

A avut/a fost cineva la Aqua Ballroom? Ma intereseaza care ai fi preturile, cum e mancarea etc. Pagina lor de net e blocata.. Daca m-ar putea ajuta cineva cu niste informatii mi-ar fi de mare ajutor. Multumesc.

Inregistrat
    15.02.2012

Implicit Re: Nunta Aqua Ballroom

si eu vreau ceva detalii...preturile pentru 2013 parca is intre 180 si 200lei....

Inregistrat
    27.08.2012

Citat Postat de ancatm Vezi mesajul
    si eu vreau ceva detalii...preturile pentru 2013 parca is intre 180 si 200lei....
    sambata pe 1 septembrie merg la o nunta la Aqua Ballroom si dupa ce vin va povestesc tot tot

Inregistrat
    27.08.2012

Buna!
    Am fost la nunta la aqua ballroom, a fost frumos!
    Mancarea e buna, cred ca depinde si de meniul pe care il alegi, ospatarii sunt cam ocupati cu treburile lor, nu prea ne-au bagat in seama si a trebuit sa ne cam servim singuri.
    Amenajarea salii a fost foarte frumoasa si din cate mi-a povestit mireasa, ei colaboreaza cu o firma anume.
    Climele au functionat non-stop si ne era foarte frig, asta e si bine si rau, depinde de invitati, la masa noastra am solicitat sa o opreasca, pentru ca sufla direct pe noi.
    E frumoasa terasa lor, ca intr-un parc si sala fiind crem iti da posibilitatea sa o decorezi cu orice culoare. Puteti sa va uitati la ei pe facebook pentru mai multe poze.

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us