Pagina 11 din 11 PrimulPrimul ... 91011
Rezultate de la 81 la 83 din 83

Subiect: Album de nunta clasic sau digital?

Inregistrat
    30.09.2015

Red face Re: Album de nunta clasic sau digital?

Eu zic ca merg ambele. Sunt site-uri unde iti poti stoca pozele pentru un anumit termen unde poti reveni sa iti faci un album sau fotocarte.
    Eu asa voi face. Nu de alta, dar o prietena a patit-o cu fotograful. Dupa nunta, a apelat la dl fotograf sa ii mai faca un album pentru un cadou si dansu nu era de gasit. A ajuns tot pe o platforma sa isi faca singurica albumul.
    Parerea mea ca nu strica ambele formate

Inregistrat
    30.09.2015

Implicit Re: Album de nunta clasic sau digital?

Si eu sunt de acord cu ambele variante. Mie mi-a placut mereu sa am si poze printate, chiar si in ziua de astazi cand ai pozele cu tine oriunde pe telefon etc. Dar foarte frumos cand ai si un album cu momentele principale :-)

Inregistrat
    30.09.2015

Implicit Re: Album de nunta clasic sau digital?

Citat Postat de Adela_H Vezi mesajul
    Si eu sunt de acord cu ambele variante. Mie mi-a placut mereu sa am si poze printate, chiar si in ziua de astazi cand ai pozele cu tine oriunde pe telefon etc. Dar foarte frumos cand ai si un album cu momentele principale :-)
    Am descoperit recent o aplicatie online super dragalasa unde poti sa iti creezi propria fotocarte sau propriul album foto ;) Mi se pare o idee geniala pentru a oferi un cadou celor dragi! Sau de ce nu? Sa iti faci o fotocarte, un album tip retetar cu poza si text!!!
    Faci poze, le pui in album, click si go! Fotocartea e pe rol!
    Livrare in 5 zile lucratoare in toata tara!
    Uite aici aplicatia : https://photogo.ro/

p.s. La varianta mobila a aplicatiei in schimb inca se lucreaza

Pagina 11 din 11 PrimulPrimul ... 91011

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us