Rezultate de la 1 la 4 din 4

Subiect: Hotel Trotus Onesti

Inregistrat
    05.08.2009

Implicit Hotel Trotus Onesti

Buna fetelor,

Ce stiti despre Hotelul Trotus din Onesti, cat de intelegatori au fost cu voi ? Ati reusit sa negociati la meniu, v-au impus ei vinul, apa sau altceva?
    Pentru cei care au vrut bar deschis, au avut ceva de obiectat ?
    M-ar ajuta f mult orice informatie in plus, incerc sa o ajut pe sora mea, va avea nunta acolo in scurt timp.

Inregistrat
    07.10.2011

Implicit Re: Hotel Trotus Onesti

Buna, Desi la prima vedere lucrurile au fost destul de incordate recomand acest restaurant care ne-a facut nunta de vis in septembrie anul acesta. Doamna Bujor este cooperativa si ofera recomandari de care noi am tinut cont si la final am fost foarte multumiti. Pretul meniului variaza de la 120 de lei pana la 200 de lei si cel mia bine este sa-l discuti cu dumneaei. Sa nu-ti faci griji nici de ospatari care au fost zambitori, amabili si foarte atenti. Nu are rost sa mai discutam de "furatul din meniuri" ca acesta nu se mai practica de mult. Spor la treaba!

Inregistrat
    05.08.2009

Citat Postat de GxG Vezi mesajul
    Buna, Desi la prima vedere lucrurile au fost destul de incordate recomand acest restaurant care ne-a facut nunta de vis in septembrie anul acesta. Doamna Bujor este cooperativa si ofera recomandari de care noi am tinut cont si la final am fost foarte multumiti. Pretul meniului variaza de la 120 de lei pana la 200 de lei si cel mia bine este sa-l discuti cu dumneaei. Sa nu-ti faci griji nici de ospatari care au fost zambitori, amabili si foarte atenti. Nu are rost sa mai discutam de "furatul din meniuri" ca acesta nu se mai practica de mult. Spor la treaba!
    Sigur este vorba despre Trotus ???????? Ca numai de ospatari zambitori, amabili si fffffffffffffff atenti nu am avut noi parte, te rugai sa apara cineva pe acolo cu un meniu sau gheata !!!!
    Cat despre furatul din meniuri.......... hai sa fim seriosi !
    Mie imi miroase clar a reclama, voua nu ???

Inregistrat
    07.10.2011

Citat Postat de Ancut Vezi mesajul
    Sigur este vorba despre Trotus ???????? Ca numai de ospatari zambitori, amabili si fffffffffffffff atenti nu am avut noi parte, te rugai sa apara cineva pe acolo cu un meniu sau gheata !!!!
    Cat despre furatul din meniuri.......... hai sa fim seriosi !
    Mie imi miroase clar a reclama, voua nu ???
    Scuza-ma dar din 2009 lucrurile s-au mai schimbat. Am raspuns la acest topic deaorece era singurul despre Trotus si sunt in cunostinta de cauza - nunta a fost in septembrie anul acesta. Noi am fost multumiti desi initial lucrurile pareau scapate de sub control. Cat priveste ospatarii, in cazul nostru au fost tineri iar despre furat chiar nu ne-a interesat mai ales ca discutam de un meniu accesibil. Repet, in cazul nostru.

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us