Pagina 9 din 9 PrimulPrimul ... 789
Rezultate de la 65 la 68 din 68

Subiect: Sweet Ela

Inregistrat
    06.09.2011

Implicit Re: Sweet Ela

Citat Postat de Mer23 Vezi mesajul
    Revin si eu cu pozele mult asteptate De gust nu mai zic, invitatii au cerut o a doua portie si eu mi-am luat bucatica cu monograma la pachet :X Cristina is the Best!
    Foarte frumos si cred ca gustul a fost divin! Eu am luat acasa tot ce a ramas din tort (special am facut mai mult decat trebuia pentru numarul de invitati ca sa degust si eu a doua zi in liniste, dar a ramas mai putin decat ma asteptam pentru ca si la mine au mai cerut invitatii in plus). Iar pisoii din varf ii am si acum acasa, la sugestia Cristinei o sa-i infig intr-o bucata de polistiren, erau mult prea frumosi ca sa-i mancam sau sa-i aruncam

Inregistrat
    07.09.2009

Citat Postat de Mer23 Vezi mesajul
    Revin si eu cu pozele mult asteptate De gust nu mai zic, invitatii au cerut o a doua portie si eu mi-am luat bucatica cu monograma la pachet :X Cristina is the Best!
    Demential! Cred ca e obicei la nuntile cu tort Sweet Ela sa se ceara a doua portie!

noi am avut tortul decorat cu flori naturale de catre Dadoo, este un baiat foarte talentat care lucreaza cu Sweet Ella

Inregistrat
    07.09.2009

Nu numai Darius, si Andreea Banita a decorat torturi de la Sweet Ela, al nostru fiind unul dintre ele. Dar in ultimul an si Cristina a folosit singura flori naturale la unele torturi si au aratat minunat.

Pagina 9 din 9 PrimulPrimul ... 789

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us