Rezultate de la 1 la 7 din 7

Subiect: Vornic

Inregistrat
    11.02.2011

Implicit Vornic

Sugestii ???

Implicit Re: Vornic

Citat Postat de pyciulika Vezi mesajul
    Sugestii ???
    am fost eu la o nunta (eram domnisoara de onoare) si l-au avut pe ulise (s-a implicat foarte mult si stiu ca mirele a fost foarte multumit de el si i-a dat mai multi bani)

Inregistrat
    26.08.2009

Eu vi-l recomand pe Corvin, din Hunedoara, eu pe el l-as fi luat , dar a fost ocupat ptr 30 iulie.....
    Asa am avut un domn din Orastie, se numeste Tomescu, la noi la nunta a fost de nota 100, s-a implicat emorm, oricum stie omul ce face...

Inregistrat
    17.02.2011

Citat Postat de butterflygirl Vezi mesajul
    am fost eu la o nunta (eram domnisoara de onoare) si l-au avut pe ulise (s-a implicat foarte mult si stiu ca mirele a fost foarte multumit de el si i-a dat mai multi bani)
    Si eu il stiu pe Ulise,este de nota 10.L-am vazut la mai multe nunti,s-a implicat de fiecare data foarte mult.La ultima nunta la care l-am vazut,la finalul nuntii a primit mai multi bani tocmai pentru motivul purtarii sale.Eu am fost nasa acum in august ,dar cand l-au sunat finii mei era deja ocupat.Mi-ar fii placut sa fie el vornic.
    VIITOARE NASICA...

Inregistrat
    11.02.2011

Gelu Bistrian. Are talent, ii place ce face si cred ca e cel mai ieftin vornic din judet .

Inregistrat
    17.06.2012

Ce trebuie sa faca un vornic ?

Inregistrat
    11.02.2011

Citat Postat de Mariralu Vezi mesajul
    Ce trebuie sa faca un vornic ?
    Coordoneaza nunta. Aranjeaza nuntasii, ii conduce, spune tot felul de texte, iar la sala tine socoteala la bauturi si are grija sa aiba fiecare invitat tot ce are nevoie

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us