Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 24

Subiect: Cochet Ballroom

Inregistrat
    11.07.2011

Post Cochet Ballroom

buna fetelor, am semnat si eu contractul la cochet ballroom din lipovei. este o locatie noua, foarte draguta si m-ar interesa daca stiti pe cineva care a facut acolo,cum este mancarea si cum a fost nunta

Inregistrat
    18.09.2011

Smile Re: cochet ballroom

Am o prietena ce a fost acolo la o nunta si a spus ca mancarea si servirea a fost excelenta. Sper sa fie asa si la anul, pt ca si eu voi semna contractul cu ei saptamana ce vine

Inregistrat
    10.07.2011

Implicit Re: cochet ballroom

Buna,

Si eu voi face nunta anul viitor in 15 sept. tot acolo. Am auzit numai lucruri bune despre mancare si servire .

Inregistrat
    06.01.2010

Buna ziua!
    Am si eu o prietena care ar dori sa isi faca acolo nunta!
    Ar putea cineva sa imi dea mai multe detalii despre preturi?
    Multumesc anticipat!

Inregistrat
    21.12.2010

Am fost si noi aseara sa vedem sala. E superba si managerii si m-au parut mai mult decat ok. Mi se par ca sunt foarte organizati. Trebuie sa ne hotaram luna aceasta cu sala.

Deci voi ce spune-ti, merita?

Sunt 2 meniuri pentru 2012/2013:
    -primul la 160 ron (inclusa apa si sucul, cafea)
    -al doilea la 180 ron (suc, apa, cafea) parca mai era ceva...
    -al trelaea la 240 ron( suc, apa, cafea, fantana cioco, fructe, aranjamente sala, vin)

Mie mi se pare putin scump ultimul, insa trebuie sa gandim foarte bine la buget. Voua cum vi se pare?

Inregistrat
    21.12.2010

Ms mult pentru raspuns..oricum sala este minunata iar meniurile sunt foarte ok. Asa e, daca e sa le pui impreuna ajungi la acelasi pret. Noi saptamana aceasta ne hotaram pe sala ....

Ms frumos,
    Duminica placuta in continuare

Inregistrat
    21.12.2010

Am semnat si noi cu ei in martie...sunt oficial miresica de august si de cochet ballroom... v-as ruga sa postati poze de la eveniment ca ador sala si sa o vad in diferite ipostaze aranjate...

Inregistrat
    11.07.2011

Citat Postat de larisa2012 Vezi mesajul
    Am semnat si noi cu ei in martie...sunt oficial miresica de august si de cochet ballroom... v-as ruga sa postati poze de la eveniment ca ador sala si sa o vad in diferite ipostaze aranjate...
    noi la cochet facem. inca o luna jumate pana la nunta si voi posta poze . sala este super

Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us