Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 16

Subiect: Pantofi de mireasa

Inregistrat
    22.09.2010

Thumbs up Pantofi de mireasa

Fetelor ce alegem sa purtam in ziua nuntii?
    Eu sincera sa fiu nu prea rezist pe tocuri mai mult de 3 ore maxim sunt si micuta de statura Am tras un ochi pe internet si am gasit cateva modele de sandale cu talpa ortopedica...mi-ar surade idee...sunt foarte comode si sunt si inalte Ce parere aveti?

Inregistrat
    26.10.2011

Implicit Re: Pantofi de mireasa

Am aceeasi problema ca si tine. Mica de statura si "probleme" cu tocurile. Si sa stii ca si eu ma gandesc la sandalele inalte ortopedice, dar mai si trebuie sa gasesc albe si mai ales si talpa sa fie alba si nu din pluta sau neagra... Dar daca nu gasesc cred ca o sa iau pantofiori cu toc mic gen 5cm (de atata timp m-am obisnuit sa fiu cea mai mica, mai ales langa viitorul sot) si daca ma dor picioarele nu ma voi jena sa ma las in slapi tongues/ sandalute ca doar tot nu se vede sub rochie. Ce conteaza cel mai mult e sa fiu in forma si sa inspir veselie si fericire decat sa fiu inalta si frumoasa dar crispata de durerea picioarelor.
    Succes la cautat si tine-ma la curent daca gasesti sandalele ideale.

Inregistrat
    22.09.2010

Multumesc mult! La fel si tie. Cum aflu ceva te anunt.
    Pe net nu am gasit nicio pereche de sandalute cu talpa ortopedica mai finute si mai elegante. Sper pana la urma sa gasesc ceva...insa tin foarte mult sa fie incaltamintea comoda, nu vreau din cauza durerilor de picioare sa-mi stric toata seara

Inregistrat
    14.01.2011

buna fetelor; sunt si eu de inaltime mica (1.5 m); am vrut neaparat incaltaminte cu toc, fiind insarcinata in luna a 5-ea, am cautat ceva care sa imi ofere stabilitate max; am cautat muuuult in Piatra, dar nu gasisem nimic; cind m-am dus la Bacau la medic, intimplator am parcat in fata unui magazin de incaltaminte (in preajma magazinului Luceafarul) si acolo a fost sa imi gasesc ce imi doream: m-am simtit f bine in pantofiorii astia; sunt de o calitate f buna, din piele (talpa nu e ortopedica, dar lucrata f bine); daca nu gresesc mi s-a spus ca sunt de productie romaneasca... am fost f multumita de ei; atasez si o poza, poate pt inspiratie ; succese
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    22.09.2010

Citat Postat de miresuica Vezi mesajul
    buna fetelor; sunt si eu de inaltime mica (1.5 m); am vrut neaparat incaltaminte cu toc, fiind insarcinata in luna a 5-ea, am cautat ceva care sa imi ofere stabilitate max; am cautat muuuult in Piatra, dar nu gasisem nimic; cind m-am dus la Bacau la medic, intimplator am parcat in fata unui magazin de incaltaminte (in preajma magazinului Luceafarul) si acolo a fost sa imi gasesc ce imi doream: m-am simtit f bine in pantofiorii astia; sunt de o calitate f buna, din piele (talpa nu e ortopedica, dar lucrata f bine); daca nu gresesc mi s-a spus ca sunt de productie romaneasca... am fost f multumita de ei; atasez si o poza, poate pt inspiratie ; succese
    Sunt foarte frumosi. Sa-i porti cu placere. Sper sa reusesc sa gasesc si eu ceva comod

Inregistrat
    18.01.2012

Citat Postat de brun3tzik Vezi mesajul
    Sunt foarte frumosi. Sa-i porti cu placere. Sper sa reusesc sa gasesc si eu ceva comod
    Oana, imi dai si mie de stire, daca iti gasesti ceva de incaltat frumos pt nunta? Am fost pe la ....Leonardo; Capricia...Deichman....dar nu prea am gasit....Oare pe la Bacau gasim sigur?
    pup!

Inregistrat
    22.09.2010

Eu am sperante ca voi gasi ceva la Bacau...la Benvenuti in mall sigur gasesti

Inregistrat
    18.01.2012

Citat Postat de brun3tzik Vezi mesajul
    Eu am sperante ca voi gasi ceva la Bacau...la Benvenuti in mall sigur gasesti
    ok!!!! Gracias!!!
    pup si o zi buna!

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us