Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate de la 9 la 10 din 10

Subiect: Artificii in Valcea

Inregistrat
    02.11.2011

Implicit Re: Artificii in Valcea

Citat Postat de adina92 Vezi mesajul
    imi pare rau, nu mi-am dat seama ca nu am lasat date de contact.prietenul meu are cateva anunturi postate pe net. daca dai pe google - dance fire dj valcea, o sa gasesti numarul lui de telefon. are si un site, dar nu imi amintesc cum se numeste.acolo mi-a aratat cateva prezentari. preturile am inteles ca sunt destul de variate in functie de cat de spectaculos doreste fiecare.eu am ales artificii de 5 minute, insa m-a rugat sa nu spun pretul.eu zic sa ii dai un telefon si sigur o sa va intelegeti.e un tip de treaba.succes!
    Multumesc!voi da un search, vedem la ce concluzie ajungem..

Implicit Re: Artificii in Valcea

Si eu am avut artificii, am facut nunta la zavoi, pretul este in functie de marimea lor(nr de toli) si de durata focului de artificii. de exemplu in jur de 4 min va poate costa 2000RON. Daca va intereseaza contactati-ma si va dau nr de tel, nu stiu daca forumul permite sa las aici detaliile. Va pup

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us