Pagina 5 din 5 PrimulPrimul ... 345
Rezultate de la 33 la 40 din 40

Subiect: Empire Events

Inregistrat
    06.08.2013

Question Re: Empire Events

Buna

Sunt o viitoare miresica in pline pregatiri de nunta pentru 2014.
    Ma intereseaza si pe mine acest Empire Events, care sala inca nu stiu, insa tot citind pe aici diverse pareri, incep sa-mi pierd interesul pentru aceasta locatie

Le rog muuult pe cele care au avut deja nunta aici, sa ne mai impartaseasca si noua din experienta lor.

Multumesc din suflet

Inregistrat
    18.01.2013

Implicit Re: Empire Events

Citat Postat de dada1kyu Vezi mesajul
    Buna Andreea!!!
    deja intru in panica, in 2 saptamani am si eu nunta la salonul venetian. pe data de 1 iunie a avut nunta, sora domnisoarei mele de onoare, ei au facut in templul lui dyonis.....dezastru ce a fost acolo la mancare. nu s`au respectat cantitatile si nici gustul prezentate la degustare; singurul lucru care a fost exact cum au comandat a fost torul.
    acum e mult prea tarziu sa mai pot face ceva...ma voi ruga ca totul sa fie bine si sa am noroc. sunt extrem de stresata din cauza mancarii.
    sincer imi pare rau ca nu a iesit o nunta asa cum ti`o doreai si chiar ei au calcat stramb.....
    iti doresc casa de piatra multa fericire si noroc!!!!
    Buna dada.. sper ca scriu unde trebuie...e prima data cand folosesc forumul....spune mi si mie , te rog , ai avut nunta la Templul lui Dionysos? Cum a fost ? A fost ok? Eu deja nu mai dorm noaptea...iar acum am vazut si ce s-a postat despre asta....
    Multumesc!

Inregistrat
    24.09.2012

Citat Postat de orraicu Vezi mesajul
    Buna

Sunt o viitoare miresica in pline pregatiri de nunta pentru 2014.
    Ma intereseaza si pe mine acest Empire Events, care sala inca nu stiu, insa tot citind pe aici diverse pareri, incep sa-mi pierd interesul pentru aceasta locatie

Le rog muuult pe cele care au avut deja nunta aici, sa ne mai impartaseasca si noua din experienta lor.

Multumesc din suflet
    Buna,

eu am avut nunta in salonul Venetian, in luna iulie.
    Am fost multumita de tot, de mancare, bautura, Catalin si Eugen - patronii sunt foarte deschisi, te ajuta cu orice.
    Nu am avut absolut nici o problema, daca vreti detalii, mi le puteti cere oricand

Inregistrat
    21.12.2013

Buna fetelor!
    Eu am nunta la restaurantul empire events, salon Empire in octombrie 2014.
    As vrea sa stiu de la miresele care au avut nunta la acest restaurant cum a fost mancarea, servirea etc. exista motive de ingrijorare in ceea ce i priveste?

Inregistrat
    20.01.2014

Citat Postat de Adryanabronea Vezi mesajul
    Buna fetelor!
    Eu am nunta la restaurantul empire events, salon Empire in octombrie 2014.
    As vrea sa stiu de la miresele care au avut nunta la acest restaurant cum a fost mancarea, servirea etc. exista motive de ingrijorare in ceea ce i priveste?
    Buna, am vazut fotografiile de pe site-ul lor si am ramas placut impresionata de salonul Empire.
    Pentru ce varianta de Menu ai optat?

Inregistrat
    21.12.2013

Citat Postat de cristinarm Vezi mesajul
    Buna, am vazut fotografiile de pe site-ul lor si am ramas placut impresionata de salonul Empire.
    Pentru ce varianta de Menu ai optat?
    Buna! Am optat pt varianta 1 cu all inclusive la 290 ron!

Inregistrat
    01.06.2015

Buna,

Se poate sa oferiti info cu privire la meniuri , serviciul ospatarilor sau daca ati intampinat probleme la Empire?

Inregistrat
    11.12.2016

Citat Postat de Andreea_Madalina Vezi mesajul
    la peste mi-au vanturat prin fata o factura fara CNP, fara numar per cantitatile de peste cumparate.
    Cum adica factura fara CNP ? Era acolo jos la delegat doar seria si numarul de buletin? Sau era facturata spre persona fizica ? Era factura de la furnizorul lor catre ei ? Ca obligatia de a pune CNP-ul pe factura la persoane fizice, nu e decat de putin timp, se poate pe atunci sa fi fost destul sa scrie "vanzare persoane fizice" pe factura si sa fie legal. In cazul in care factura era de la furnizorul lor de peste catre ei orice vina e a furnizorului (crede-ma am vazut facturi intocmite foarte aiurea la viata mea).

In legatura cu contabilitatea varza, sa stiti ca foarte multe firme au contabilitatea varza, e o tragedie nationala treaba asta. Putine sunt contabilele/contabilii care se pot lauda ca firmele lor nu iau amenzi la controlul anaf.

Pagina 5 din 5 PrimulPrimul ... 345

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us