Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123
Rezultate de la 17 la 22 din 22

Subiect: Sole Events

Inregistrat
    30.04.2010

Implicit Re: Sole Events

Buna fetelor,

Cumnata mea a fost sa vada restaurantul "Sole" si ar vrea sa stie mai multe despre el, dar fiind destul de recent deschis, nu prea a gasit multe comentarii si impresii de dupa nunta, legate de acest restaurant.
    Cineva care a facut nunta acolo, ne poate ajuta cu cateva pareri? Ati fost multuminte de meniu, event planner-ul a fost ok, serviciile au fost de calitate?

Multumesc mult.

Inregistrat
    23.09.2013

Buna fetelor,
    asteptam si impresiile voastre de dupa nunta;
    mie imi place foarte mult locatia dar nu am gasit nici o parere despre cum a fost mancarea sau servirea la nunta;

Inregistrat
    07.09.2013

Red face Re: Sole Events

buna,

si noi vrem sa facem nunta anul viitor tot la Sole, a facut careva nunta acolo si ne poate spune o parere despre cum a fost?

Inregistrat
    14.02.2011

Noi am fost aseara la o nunta la Sole si am fost impresionati.
    Servirea a fost impecabila, mancarea super gustoasa si poate chiar prea multa. Nu am nimic de reprosat. Poate doar faptul ca la 120 de invitati, mi s-a parut sala un pic... sufocata. Dar atmosfera a fost super, acustica salii e impecabila, nici nu pot sa zic ca am fost deranjati ca nu aveam loc printre scaune, cand mergeam spre ring.
    Localul arata exceptional, de view ce sa mai zic? Iti taie respiratia, pur si simplu! Noi am ramas cu gura deschisa inca din lift, sunt lifturi exterioare, vezi tot orasul in timp ce urci la etajul 15

Inregistrat
    21.02.2014

Buna fetelor!
    Pt cele care ati avut nunta deja la Sole, spuneti mi va rog cum e cu spatiul de dans. Mi e teama ca e cam mic. Noi vom avea in jur de 100 de invitati.
    Suntem pe cale sa semnam cu ei, insa singurul impediment ar fi spatiul.
    Multumesc !

Inregistrat
    17.01.2010

imi poate spune cineva cam care sunt preturile si ce ofera?

mercic!

Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us