Pagina 1 din 21 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 168

Subiect: Targuri de nunti in Arges

Inregistrat
    29.01.2007

Post Targuri de nunti in Arges

Buna fetelor!Am auzit ca in luna martie anul acesta o sa se organizeze tot ca anul trecut la Biblioteca Judeteana un Targ de Nunti!!!O sa vina mai multe firme atat din Pitesti cat si din tara asa ca abia astept!Se pot proba rochite de mireasa acolo,nu?Fara sa fii obligata sa cumperi?Abia astept!Va pupik dulceeee!!!

Inregistrat
    15.11.2006

Implicit Re: Targ de nunti

Eu n-am auzit de asa ceva dar ar fi super!
    "Nu as spune probabil tot ceea ce gandesc, dar cu siguranta as gandi tot ceea ce spun."

Inregistrat
    29.01.2007

Smile Re: Targ de nunti

E sigur!Va fi ca anul trecut.Mi-au confirmat 2 reprezentante a 2 diferite case de moda din Pitesti.Abia astept!!!

Inregistrat
    15.11.2006

Cand anume?In ce perioada stii ?Ca eu vroiam sa ma duc prin oras sa ma uit dupa rochii dar daca e..mai astept un picutz!
    "Nu as spune probabil tot ceea ce gandesc, dar cu siguranta as gandi tot ceea ce spun."

Inregistrat
    29.01.2007

Ai o adresa de messenger? Ca ar fi mai bine sa discutam acolo

Inregistrat
    28.10.2006

Citat Postat de cristinutza2007 Vezi mesajul
    Ai o adresa de messenger? Ca ar fi mai bine sa discutam acolo

Buna,

sigur va fi un targ de nunti pe la jumatatea lunii martie si sigur vei putea sa probezi rochite fara sa cumperi important este sa nu fie foarte aglomerat.Eu am fost la un targ de nunti in Bucuresti si era foarte aglomerat, abia daca am apucat sa probez ceva; aici sper sa fie altfel.

Blondy.

Inregistrat
    15.11.2006

Fetelor ia uitati-va ce invitatie am primit eu pe e-mail astazi:
    ASOCIAȚIA OAMENILOR DE AFACERI ARGEȘ, are plăcerea să vă invite să participați la un eveniment de excepție:

- „ SALONUL MIRESELOR ARGEȘENE” - editia a-II-a –
    - Expoziție cu vânzare-
    Această manifestare, organizată în incinta BIBLIOTECII JUDEȚENE „ Dinicu Golescu” din Pitești, va avea loc în perioada 15-18 MARTIE 2007 și se dorește a fi un eveniment expozițional profesionist de promovare și vânzare a produselor destinate organizării nunților.
    SALONUL MIRESELOR ARGEȘENE” este o manifestare expozițională menită să vină în sprijinul firmelor specializate în organizarea de evenimente festive, al publicului larg deopotrivă, motiv pentru care vor fi expuse următoarele grupe de produse:
    v bijuterii: inele de logodnă și verighete;
    v îmbrăcăminte ocazionată de eveniment: rochii de mireasă și accesorii,
    costume de miri și accesorii;
    v florării: buchete de mireasă și decorațiuni florale specifice pentru nunți;
    v agenții full-service: baloane, artificii, decorațiuni pentru nunți, invitații
    de nuntă, etc;
    v saloane de înfrumusețare: coafură, cosmetică, machiaj, întreținere
    corporală;
    v cofetării și laboratoare de specialitate: torturi și prăjituri pentru nunți;
    v poze, filmări, sonorizări nunți;
    v limuzine, mașini de epocă, calești;
    v agenții de turism: oferte turistice pentru petrecerea lunii de miere;
    v magazine specializate;
    v publicații de specialitate.

„SALONUL MIRESELOR ARGEȘENE” se dorește a fi un instrument de ultimă oră pentru promovarea celor mai actuale tendințe în organizarea de nunți.

Ce coincidenta!Pupici

chiar ca s-a brodit minunat
    poate ca asta e un semn ca iti vei gasi rochita atunci
    bine ca aflat, ca eu spre rusinea mea, fiind din Bucuresti nu am apucat sa merg la cele de aici, dar la Pitesti voi incerca sa vin

daca imi aduc aminte bine e pe acolo vis-a-vis de gelaterie??
    cred ca anul trecut pe vreamea primei editii ma uitam la banerul de la intrare si nici nu-mi trecea prin cap sa ma preocup de asta
    si eram cu sotul dupa mine

Pagina 1 din 21 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us