Pagina 1001 din 2458 PrimulPrimul ... 501901951991999100010011002100310111051110115012001 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 8.001 la 8.008 din 19660

Subiect: Amenajari ale locuintei - idei, poze, discutii

Inregistrat
    29.06.2007

Implicit Re: Amenajari ale locuintei - idei, poze, discutii

Citat Postat de GoGo_82 Vezi mesajul
    la nuanta asta de la mobila eu m-as juca cu niste culori mai deschise la gresie si faianta... insa acum e casuta ta si decizia iti apartine
    da,maine mergem sa vedem ce culori de gresie gasim...ma gandisem la un gri deschis sau lila(glicine) la care sa asortam peretii in aceeasi nuanta(oricum,varianta mai calda a culorii)

Inregistrat
    06.11.2006

Citat Postat de laurela Vezi mesajul
    da,maine mergem sa vedem ce culori de gresie gasim...ma gandisem la un gri deschis sau lila(glicine) la care sa asortam peretii in aceeasi nuanta(oricum,varianta mai calda a culorii)
    Vaii! Bucataria e superba, mi-am dorit si eu una foarte asemanatoare si o prietena de-a mea si-a luat, arata divin Eu as opta pentru gri deschis sau chiar vanilie, poate tot asa lucioasa, cred ca ar da foarte bine, gri inchis sau negru eu zic ca ar inchide prea mult si e pacat

Inregistrat
    11.01.2008

Am nevoie de ajutorul vostru!
    Vreau un dulap ca cel din poza pentru hol ( intr- nisa). Are cineva asa ceva? Oare cat costa?01.jpg

Inregistrat
    29.06.2007

Citat Postat de marinusca Vezi mesajul
    Vaii! Bucataria e superba, mi-am dorit si eu una foarte asemanatoare si o prietena de-a mea si-a luat, arata divin Eu as opta pentru gri deschis sau chiar vanilie, poate tot asa lucioasa, cred ca ar da foarte bine, gri inchis sau negru eu zic ca ar inchide prea mult si e pacat
    daa,tot la ceva lucios ma gandeam si eu.la mine o sa fie totusi o problema sa gasesc si mobila de sufragerie in aceleasi culori.cred ca o sa facem la comanda niste moduli de la acelasi productor al bucatariei ca sa aiba macar o parte aceeasi culoare.noi ne uitam la ceva de genul asta pt ca sunt unite bucataria,sufrageria si locul pt servit masa.
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    02.09.2008

Citat Postat de Miha Vezi mesajul
    Fetelor, aveti salvate prin calculator poze cu camere pentru copii cu mobila de culoare verde? Ne-am gandit sa mobilam si dormitorul mic. Peretii sunt galbeni, deocamdata nu avem acolo decat un televizor si o canapea crem. Mobila va fi in 2 nuante de verde. Daca aveti fotografii, please....trimiteti-mi si mie.
    eu am ff multe poze cu camere pt copii pt ca am renovat si noi un dormitor pe care am dorit sa il avem pregatit pt copil.

Inregistrat
    29.06.2007

Citat Postat de ritzzy Vezi mesajul
    Vreau un dulap ca cel din poza pentru hol ( intr- nisa). Are cineva asa ceva? Oare cat costa?01.jpg
    mama mea are debaraua din holul mic transformata intr-un dulap asemanator,iar in partea de jos are masina de spalat.din pacate eu nu sunt in tara sa fac poze

Inregistrat
    02.09.2008

Citat Postat de Miha Vezi mesajul
    Fetelor, aveti salvate prin calculator poze cu camere pentru copii cu mobila de culoare verde? Ne-am gandit sa mobilam si dormitorul mic. Peretii sunt galbeni, deocamdata nu avem acolo decat un televizor si o canapea crem. Mobila va fi in 2 nuante de verde. Daca aveti fotografii, please....trimiteti-mi si mie.
    inca o tura......le-am selectat doar pe cele care erau pe verde

Inregistrat
    14.04.2008

Citat Postat de ritzzy Vezi mesajul
    Arata bestial! usile se pliaza in interior, nu? e perfect pt hol, vreau si eu daca afli ceva, de unde, pret sa-mi spui

Pagina 1001 din 2458 PrimulPrimul ... 501901951991999100010011002100310111051110115012001 ... UltimulUltimul

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us