Pagina 2458 din 2458 PrimulPrimul ... 14581958235824082448245624572458
Rezultate de la 19.657 la 19.660 din 19660

Subiect: Amenajari ale locuintei - idei, poze, discutii

Inregistrat
    10.11.2010

Implicit Re: Amenajari ale locuintei - idei, poze, discutii

Citat Postat de loriz Vezi mesajul
    Care este modalitatea corecta de a prinde chiuveta din bucatarie de blat. Noi am schimbat blatul de 2 ori in patru ani, dar e tot umed si cu mucegai. Chiuveta e lipita cu silicon pe deasupra blatului si oricat as fi eu de atenta (desi nu sunt) se uda blatul extrem de rau. Siliconul se desprinde de la apa si se formeaza murdarie intre blat si chiuveta. Am vazut o varianta cu prindere pe dedesubtul blatului. Oare cum e mai bine? Cred ca cei care au mi-au faut mobila de bucatarie nu sunt atat de priceputi. Merci!
    Cred ca tine de montaj. Eu cand spal vasele dau apa si pe jos nu doar pe langa chiuveta sau pe plita de la aragaz( care este langa ea). Am mobila de cinci ani si nu am avut probleme sa se desprinda sau sa se umfle blatul de la prea multa apa Noua nu ne-a prins chiuveta cu silicon( cred) ci cu o substanta pe care au adus-o cei care au facut si montat mobila. Intreaba la mai multe ateliere de mobila, sa vezi ce sfaturi iti dau ei.... Bafta!

Inregistrat
    01.09.2007

Acum cativa ani, cand era in plina amenajarea a casutei, vasusem aici pe forum o poza cu o canapea/lada de depozitare din ratan intr-o baie amenajata pe wenge si crem. Avea deasupra 2 perne albastre daca retin bine. Atunci mi-a placut ideea, dar nu mi-am salvat poza.
    Degeaba am tot cautat printre atatea pagini, inca nu am dat de poza respectiva.
    Poate, poate, miresica respectiva mai intra pe forum, si ma poate ajuta cu poza respectiva.
    Multumesc!

idei. poate ajuta la ceva
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    05.10.2006

Citat Postat de ioanachiorean Vezi mesajul
    Ioana cat de mare este gaura din tavan? intreb pentru ca si eu am scara interioara si mi se pare ca e cam incomoda, insa gaura din tavan e cam mica si nu stiu daca as putea pune o scara clasica!

E comoda scara voastra?
    "Grammar": the difference between knowing your shit and knowing you're shit !

Pagina 2458 din 2458 PrimulPrimul ... 14581958235824082448245624572458

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us