Pagina 12 din 12 PrimulPrimul ... 2101112
Rezultate de la 89 la 91 din 91

Subiect: Vino sa construim impreuna fluturasul Miresici!

Inregistrat
    08.11.2010

Implicit Re: Vino sa construim impreuna fluturasul Miresici!

Citat Postat de clau_roz Vezi mesajul
    pai hai sa va povestesc..am fost luni si ieri si ma dor picioarele si abdomenul si cand rad
    Mda dar e foarte ok premiul, sala, serviciile..am intrebat si e destul de piperat pretul unui abonament la ei..am acces o luna in baza voucherului la cam toate serviciile lor..au la diferite ore si nu in fiecare zi pilates, step, dance, ciclyng, cardio..etc.Pe langa asta banda de alergat si aparate de forta cate vrei si in vestiar un mic jacuzzi si doua mici saune una uscata alta umeda
    Am fost luni la aerobic si latino si ne-a rupt "profa" care e un super entertainer e si campioana mondiala miss fitnes sau ceva de genul asta..azi ma duc iar dar nu am ales nici un curs erau toate f solicitante o sa fac aparate si jacuziiii nu ma invidiati
    Apropo mai e vreo miresica cu abonament castigat la world class care vine azi, maine, si inca 3 saptamani de acum incolo?Ca e dragut sa sti pe cineva sa ai cu cine sa schimbi o vorba.
    In concluzie un premiu super, participati la concursuri( eu nu credeam sa castig ceva, n-am mai patit-o pana acum)
    Pup
    Bravo, felicitari! Speram sa o patim si noi ca tine... Pup cu drag si mult succes, febra musculara o sa treaca repede, nici nu o sa iti mai amintesti ca te-a durut trupul vreodata....

Inregistrat
    28.09.2009

[\adresa mea de mes e oanabibilica daca imi poti trimite pozele

Inregistrat
    05.02.2011

Citat Postat de clau_roz Vezi mesajul
    pai hai sa va povestesc..am fost luni si ieri si ma dor picioarele si abdomenul si cand rad
    Mda dar e foarte ok premiul, sala, serviciile..am intrebat si e destul de piperat pretul unui abonament la ei..am acces o luna in baza voucherului la cam toate serviciile lor..au la diferite ore si nu in fiecare zi pilates, step, dance, ciclyng, cardio..etc.Pe langa asta banda de alergat si aparate de forta cate vrei si in vestiar un mic jacuzzi si doua mici saune una uscata alta umeda
    Am fost luni la aerobic si latino si ne-a rupt "profa" care e un super entertainer e si campioana mondiala miss fitnes sau ceva de genul asta..azi ma duc iar dar nu am ales nici un curs erau toate f solicitante o sa fac aparate si jacuziiii nu ma invidiati
    Apropo mai e vreo miresica cu abonament castigat la world class care vine azi, maine, si inca 3 saptamani de acum incolo?Ca e dragut sa sti pe cineva sa ai cu cine sa schimbi o vorba.
    In concluzie un premiu super, participati la concursuri( eu nu credeam sa castig ceva, n-am mai patit-o pana acum)
    Pup
    Misto. Felicitari

Pagina 12 din 12 PrimulPrimul ... 2101112

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us