Pagina 1 din 6 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 46

Subiect: Musatinii

Inregistrat
    24.10.2011

Implicit Musatinii

Buna fetelor,

Am si eu o nunta la Musatinii in Buzau si sunt cam stresata ptr ca nu am gasit si nici nu am auzit nici o parere in legatura cu restaurantul asta. poate ma ajuta si pe mine cineva cu impresii despre locatie si sfaturi... multumesc ;)

Inregistrat
    08.10.2010

Implicit Re: Musatinii

Citat Postat de rhalook Vezi mesajul
    Buna fetelor,

Am si eu o nunta la Musatinii in Buzau si sunt cam stresata ptr ca nu am gasit si nici nu am auzit nici o parere in legatura cu restaurantul asta. poate ma ajuta si pe mine cineva cu impresii despre locatie si sfaturi... multumesc ;)

Buna, in ce sala faci?
    Noi am facut acolo, spune-mi te rog exact ce te intereseaza ca sa te pot ajuta.

Inregistrat
    06.08.2011

Citat Postat de sskyppy Vezi mesajul
    Buna, in ce sala faci?
    Noi am facut acolo, spune-mi te rog exact ce te intereseaza ca sa te pot ajuta.
    tocmai am arvunit si noi sala mare de jos de la Musatinii pentru 28 aprilie 2012. Au renovat de curand si arata mult mai bine, culoarea peretilor e pe un alb crem, au pus mocheta pe jos, salonul de langa bar e facut acum pe gri inchis cu gri deschis in loc de maro, baile sunt renovate si ele, e frumos. si dl Jan mi se pare de treaba si deschis la idei.
    eu as dori sa fac decorul in sala pe mov lila, dar nu am vazut nicaieri poze, ma intrebam daca are cineva cumva de dupa renovare. cu masa mirilor as fi vrut alta pozitie mai aproape de usa, nu acolo cumva intre coloane, daca aveti poze cum ati facut voi, sau idei, mi-ar fi de ajutor. cu cat timp inainte de nunta ati facut repetitia si aranjamentul salii, pp ca se face asa ceva?
    ni l-au recomandat pe dl Zoe pt aranjamente florale si pt arcade, stalpi, masa prezidiu s.a., daca poate cineva sa imi dea detalii legate de asta, cum au iesit, daca au fost multumiti, cam cat a fost pretul pt ele etc.
    la meniu ne-am inteles bine, oricum as vrea sa aud si de la alte miresici cum le-a mers cu o nunta la Musatinii, eu am facut revelionul acolo anul trecut, dar o nunta este altceva.

Inregistrat
    08.10.2010

Citat Postat de viodumi Vezi mesajul
    tocmai am arvunit si noi sala mare de jos de la Musatinii pentru 28 aprilie 2012. Au renovat de curand si arata mult mai bine, culoarea peretilor e pe un alb crem, au pus mocheta pe jos, salonul de langa bar e facut acum pe gri inchis cu gri deschis in loc de maro, baile sunt renovate si ele, e frumos. si dl Jan mi se pare de treaba si deschis la idei.
    eu as dori sa fac decorul in sala pe mov lila, dar nu am vazut nicaieri poze, ma intrebam daca are cineva cumva de dupa renovare. cu masa mirilor as fi vrut alta pozitie mai aproape de usa, nu acolo cumva intre coloane, daca aveti poze cum ati facut voi, sau idei, mi-ar fi de ajutor. cu cat timp inainte de nunta ati facut repetitia si aranjamentul salii, pp ca se face asa ceva?
    ni l-au recomandat pe dl Zoe pt aranjamente florale si pt arcade, stalpi, masa prezidiu s.a., daca poate cineva sa imi dea detalii legate de asta, cum au iesit, daca au fost multumiti, cam cat a fost pretul pt ele etc.
    la meniu ne-am inteles bine, oricum as vrea sa aud si de la alte miresici cum le-a mers cu o nunta la Musatinii, eu am facut revelionul acolo anul trecut, dar o nunta este altceva.
    Buna,
    Per total a fost totul ok, nu am ce comenta. Ca si culoare noi nu am vrut nimic din ce avea dl. Jan, noi vroiam pe turcoaz si a fost de acord sa aducem pe cine vrem noi, doar husele de scaun le-am luat de la el.
    Si aranjamentele le-am facut cu altcineva, nu cu dl Zoe, ca am vazut ce face si nu prea am fost incantati.
    Ideea e ca dl Jan e deschis la idei, si cam poti discuta cam orice cu el.

Inregistrat
    08.10.2010

Citat Postat de sskyppy Vezi mesajul
    Buna,
    Per total a fost totul ok, nu am ce comenta. Ca si culoare noi nu am vrut nimic din ce avea dl. Jan, noi vroiam pe turcoaz si a fost de acord sa aducem pe cine vrem noi, doar husele de scaun le-am luat de la el.
    Si aranjamentele le-am facut cu altcineva, nu cu dl Zoe, ca am vazut ce face si nu prea am fost incantati.
    Ideea e ca dl Jan e deschis la idei, si cam poti discuta cam orice cu el.
    si cateva poze:
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    06.08.2011

mersi mult de info!!
    Am fost in Carrefour la floraria Medeea intre timp si mi-a placut ce mi-au aratat in legatura cu aranjamentele florale, cu dl Sorin inca nu am vorbit si nu stiu cum lucreaza. Tot acolo in Carrefour fotograful de la PhotoSmile mi-a aratat niste poze facute la Musatinii la o nunta si cred ca era a ta, dupa culoarea huselor turcoaz. Ati avut cumva si o sedinta foto cu o minge de fotbal in parcul Marghiloman ? Te rog sa imi dai un PM cu datele firmei care v-a decorat sala, dl Jan are un lila, dar parca eu as vrea o alta nuanta de mov. Eventual daca vrei sa imi mai comunici cateva sugestii despre nunta.

Inregistrat
    08.10.2010

mersi mult de info!!
    Am fost in Carrefour la floraria Medeea intre timp si mi-a placut ce mi-au aratat in legatura cu aranjamentele florale, cu dl Sorin inca nu am vorbit si nu stiu cum lucreaza. Tot acolo in Carrefour fotograful de la PhotoSmile mi-a aratat niste poze facute la Musatinii la o nunta si cred ca era a ta, dupa culoarea huselor turcoaz. Ati avut cumva si o sedinta foto cu o minge de fotbal in parcul Marghiloman ? Te rog sa imi dai un PM cu datele firmei care v-a decorat sala, dl Jan are un lila, dar parca eu as vrea o alta nuanta de mov. Eventual daca vrei sa imi mai comunici cateva sugestii despre nunta.
    Buna, da noi suntem cu esarfele turcoaz, si cu sedinta foto din parcul Marghiloman tot noi.
    ti-am trimis PM cu datele firmei de aranjamente.

Inregistrat
    11.07.2011

Si noi am avut nunta la Musatinii. Localul nu are nici un defect..nu ai probleme cu caldura, fumul sau orice altceva!! Masa se pooate aseza langa usa din mijloc, vorbeste cu Dl Jan, k iti explica..e optiunea mirilor...Dl Zoe a fost si la noi, il recomandam cu incredere, a facut aranjamente superbe-si la un cost mediu--buchetele au fost bestiale--asa excentrice cum mi le-am dorit--a inteles ce vreau si a pus in practica! noi am ales paharul Champari pt aranjamente, a aratat superb sala!! Superb!!

Pagina 1 din 6 123 ... UltimulUltimul

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us