Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 17

Subiect: Grand Hotel Italia

Inregistrat
    17.03.2010

Implicit Grand Hotel Italia

Am vazut ceva poze de pe site-ul lor..si salile mi se par ..vis! Cred ca si pretul meniului e pe masura .Capacitatea salii este de pana in 800 pers.Cine are nunta aici poate ne scrie si noua care este pretul unui meniu ca mor de curiozitate
    VAND ROCHITA SAN PATRICK ,MODEL ENEBRO,fara bretele
    http://www.miresici.ro/showthread.ph...19#post3759919

Inregistrat
    18.08.2010

Implicit Re: Grand Hotel Italia

Mai stiu eu o sala de vis! "A fost pe cand nu s-a zarit, azi o vedem si nu e!" Asemanarea cu Colors Events e cat se poate de adevarata: procese de insolventa. Atentie!

Inregistrat
    17.03.2010

Citat Postat de ATH Vezi mesajul
    Mai stiu eu o sala de vis! "A fost pe cand nu s-a zarit, azi o vedem si nu e!" Asemanarea cu Colors Events e cat se poate de adevarata: procese de insolventa. Atentie!
    Serios?Abia au deschis...au avut saptamana trecuta un botez importtant acolo...Investitia este enorma...m-as mira sa fie asa cum zici tu..da,ma rog..nu stiu ce sa zic...
    VAND ROCHITA SAN PATRICK ,MODEL ENEBRO,fara bretele
    http://www.miresici.ro/showthread.ph...19#post3759919

Inregistrat
    18.08.2010

Citat Postat de AndreeaCo Vezi mesajul
    Serios?Abia au deschis...au avut saptamana trecuta un botez importtant acolo...Investitia este enorma...m-as mira sa fie asa cum zici tu..da,ma rog..nu stiu ce sa zic...
    http://www.gazetadecluj.ro/citeste/6...t-dar-celebrat

Cam stufos articol, dar convingator, sper. Mult prea serios, ma tem.

Inregistrat
    11.08.2010

Citat Postat de AndreeaCo Vezi mesajul
    Am vazut ceva poze de pe site-ul lor..si salile mi se par ..vis! Cred ca si pretul meniului e pe masura .Capacitatea salii este de pana in 800 pers.Cine are nunta aici poate ne scrie si noua care este pretul unui meniu ca mor de curiozitate
    Pretul unui meniu incepe de la 65 euro si cuprinde si bar de fructe si tortul mirilor, care obligatoriu trebuie sa fie de la ei. Sala trebuie amenajata de catre miri. Intr-adevar salile sunt superbe, dar nu chiar asa calduroase si primitoare ca alte restaurante/sali de nunti.

Inregistrat
    15.05.2011

nu mi se pare exagerat pretul meniului...

Inregistrat
    11.08.2010

Citat Postat de alyona Vezi mesajul
    nu mi se pare exagerat pretul meniului...
    E la fel ca la un alt restaurant frumos din cluj (in afara clujului). Depinde foarte mult de ce vrei sa contina meniul la nunta ....65 euro e de inceput, dar foarte bine poate ajunge si la 100

Inregistrat
    18.08.2010

Un mastodont cu fite de Italia! Materiale bune, impresionante (si as putea continua, daca am fi la o revista de amenajari interioare, dar nu suntem; ce bine!) lasate sa se imprieteneasca cu insectele autohtone. Personalul- tinerei si cam pierduti in peisaj... In Romanika doar la ei am intalnit: sa aiba oameni care doar intreaba ce doresti si persoane care doar transporta la destinatie comanda. Numai ca cei din urma nu mai pot localiza precis masa catre care ar trebui sa se indrepte. Clar ca in acea matahala de cladire trebuie GPS!

Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us