Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate de la 9 la 12 din 12

Subiect: Restaurant Seasons - Onesti

Implicit Re: Restaurant Seasons - Onesti

Citat Postat de alyiuby Vezi mesajul
    buna raluca! sunt si eu curioasa cat ti-a cerut pe meniu? si daca poti sa imi zici ce contine meniul!!! ms pup!
    Buna! Exista mai multe tipuri de meniu, la diferite preturi. Daca vrei oferta detaliata imi poti da pe pm adresa ta de mail si iti trimit. Preturile sunt pentru anul 2011(meniurile pt 2012 nu au fost inca stabilite si pot suferi modificari minime fata de 2011 in functie de evolutia preturilor alimentelor). Ca sa-ti faci o idee, eu am optat pentru un meniu care costa 143 lei/pers si care include mancare + f putina bautura (50 ml whisky sau martini sau cinzano/pers+ o cafea+o apa 0,5 l+un suc 0.250 ml). In pretul acesta, ca si mancare intra aperitiv(bulete asortate din branza, degetele din piept de pui cu susan, tartine cu icre pe cruton de lamaie, nufar din rosie cu salata de vinete, foietaj din carne, salam sibiu, crochete picante, castraveti), salau pane cu legume mexicane sau cartofi nature, mixt grill(piept de pui+cotlet sau ceafa de porc) cu cartofi taranesti sau prajiti.

Daca te mai pot ajuta cu ceva, spune-mi!

Citat Postat de Azayle Vezi mesajul
    Buna fetelor!
    Am facut un contract cu restaurantul Seasons pentru iulie 2012, iar pana acum totul a decurs bine. Am discutat cu d-na Ramona si chiar sunt foarte incantata de restaurant. Singurul lucru care nu mi-a placut a fost faptul ca la incheierea contractului mi-a spus ca trebuie sa mai iau inca ceva de la ei pe langa meniu (am ales apa si sucul) ceea ce inainte nu am discutat.
    Mi s-a spus ca imi pot face decoratiunile ei (orice vreau) cu conditia sa le trimit e-mail cu ce anume vreau(poze) ca ei sa imi poata face un pret. Am facut lucrul asta si inca nu am primit nici un raspuns si deja a trecut ceva timp, ceea ce ma face sa inclin spre o alta firma de decoratiuni. Sper sa nu fie asa cum imi dau impresia si anume neinteresati.
    Sunt foarte interesata daca mai aveti noutati! Multumesc!

Buna,

Ai primit informatii cu privire la decoratiuni sau te-ai orientat catre o alta firma pentru a se ocupa de decorare?

Stiti cumva daca s-au stabilit preturile meniurilor pentru anul 2012? sunt aceleasi ca in 2011 sau au mai crescut?

Inregistrat
    05.03.2013

Buna,

Ati avut de curand nunta la Seasons? Imi puteti da mai multe detalii? Cum a iesit, daca ati intampinat probleme, cate persoane au fost, a fost loc de dans?
    Ca si muzica pe cine ati ales? Eu ma gandeam la dj, formatiile sunt destul de scumpe. Am gasit DJ Alex din Onesti. Aveti ceva pareri despre el?

Multumesc,

Inregistrat
    28.01.2011

Am avut nunta anul trecut la Seassons, in iunie, a fost foarte bine. Nunta a fost mica, 100 persoane, am avut loc berechet sa dansam,bine, daca ies toti 100 nu e ca si cum ai fi singur, dar nu te sufoci.E loc.
    La decor, au ei lucruri care sa iti propuna, si poti sa vii si tu cu ce vrei.
    Au o lista variata de meniuri de nunta, bufet suedez daca vrei,iti organizeaza candy buffet sau bufet de fructe, ce doresti tu.
    Sunt deschisi la orice sugestii si te suna de fiecare data sa iti arate ce au luat, daca iti convine sau nu.
    Bucatareasa foarte buna in ceea ce face, priceputa si amabila... ne-a sfatuit in interesul nostru mereu, nici o clipa nu a fost vorba sa ne scoata in paguba , chelnerii la fel.
    Avem doar aminitiri placute in urma organizarii nuntii la ei in restaurant.Recomand din toata inima.

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us