Rezultate de la 1 la 2 din 2

Subiect: Locuri de munca in Ploiesti si imprejurimi

Inregistrat
    07.07.2011

Implicit Locuri de munca in Ploiesti si imprejurimi

Buna Fetelor,
    caut de ceva vreme un loc de munca dar se pare ca norocul inca nu imi surade. Am terminat acum un an jumatate concediul de crestere copil(perioada in care firma unde am lucrat a intrat in faliment)si de atuci imi e foarte greu sa gasesc ceva desi caut asidu si nu am pretentii mari. Am terminat facultate si master in management am si cateva cursuri dar se pare ca nu imi sunt de mare folos. Daca auziti ceva va-si fi tare recunoscatoare.

Inregistrat
    07.07.2011

Implicit Re: Locuri de munca in Ploiesti si imprejurimi

Citat Postat de VERA2209 Vezi mesajul
    Buna Fetelor,
    caut de ceva vreme un loc de munca dar se pare ca norocul inca nu imi surade. Am terminat acum un an jumatate concediul de crestere copil(perioada in care firma unde am lucrat a intrat in faliment)si de atuci imi e foarte greu sa gasesc ceva desi caut asidu si nu am pretentii mari. Am terminat facultate si master in management am si cateva cursuri dar se pare ca nu imi sunt de mare folos. Daca auziti ceva va-si fi tare recunoscatoare.

Nimeni nu stie nimik nu a auzit nimik?

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us