Rezultate de la 1 la 4 din 4

Subiect: Actele pt cununia civila

Inregistrat
    15.02.2011

Implicit Actele pt cununia civila

fetelor cu cat timp inainte tr depuse actele pt cununia civila si ce acte sunt necesare(??)...aaa..tr sa fim amandoi cand le depunem?..

Inregistrat
    15.01.2011

Implicit Re: Actele pt cununia civila

Actele necesare sunt: CI (original+xerox), certificate de nastere (orig.+xerox) certificate medicale ( valabile 14 zile, cu specificatia "persoana se poate casatori"), timbru fiscal ~4 ron, iar pt schimbarea CI-ului mai este nevoie de un document cu care se face dovada adresei de domiciliu + chitanta reprez. cv CI-ului ~ 7ron...se depun cu vreo 10 zile inainte parca...Tb sa fiti amandoi, pt ca tb semnat un document prin care sustineti ca va luati in casatorie " de bunavoie si nesiliti de nimeni" ...cam atatea stiu eu..o sa te anunt mai exact dupa ce voi trece prin asta, adik dupa noaptea de rvl
    Ultima editare de m_klaudya : 22.11.2011 20:35:02

Inregistrat
    15.02.2011

Citat Postat de m_klaudya Vezi mesajul
    Actele necesare sunt: CI (original+xerox), certificate de nastere (orig.+xerox) certificate medicale ( valabile 14 zile, cu specificatia "persoana se poate casatori"), timbru fiscal ~4 ron, iar pt schimbarea CI-ului mai este nevoie de un document cu care se face dovada adresei de domiciliu + chitanta reprez. cv CI-ului ~ 7ron...se depun cu vreo 10 zile inainte parca...Tb sa fiti amandoi, pt ca tb semnat un document prin care sustineti ca va luati in casatorie " de bunavoie si nesiliti de nimeni" ...cam atatea stiu eu..o sa te anunt mai exact dupa ce voi trece prin asta, adik dupa noaptea de rvl
    ti-am trimis un mesaj privat

Inregistrat
    15.01.2011

Citat Postat de cypyuty Vezi mesajul
    ti-am trimis un mesaj privat
    iar eu ti-am raspuns

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us