Rezultate de la 1 la 5 din 5

Subiect: Stomatologi

Inregistrat
    03.11.2011

Post Stomatologi

Ce stomatologi recomandati si ce stomatologi nu recomandati?

Inregistrat
    03.11.2011

Implicit Re: Doctori stomatologi

Citat Postat de lav84 Vezi mesajul
    Ce stomatologi recomandati si ce stomatologi nu recomandati?
    Si o sa incep tot eu cu povestea mea in speranta ca voi ajuta pe cineva sa se fereasca de un anumit domn stomatolog din Ploiesti(sa se inteleaga ca nu am nimic personal cu dansul).Se numeste Valeanu Stelica si se pricepe de minune sa nenoroceasca pacienti;din cauza incompetentei lui am ajuns la extractia unu dinte si implicit la implant
    Intrebarea este,cine plateste INCOMPETENTA acestui domn?regret ca la momentul respectiv nu am ascultat de alte persoane care au trecut prin experiente urate cu acest dentist si am crezut ca mie nu o sa mi se intample niciodata!!!

Inregistrat
    27.02.2012

Implicit Re: Doctori stomatologi

eu il recomand pe dr Cristian Dumitriu de la clinica Imperial Dent. si eu si sotul meu ne tratam la el. nasei mele i-a pus cateva implanturi. de altfel, de la ea am auzit de clinica si de medic. tot ea o lauda si pe pedodonta lor, Raluca Miciulica.

Inregistrat
    14.09.2009

Implicit Re: Stomatologi

dar de dl Comnoiu ce parere aveti? ... a fost cineva la dansul? ... va rog mult de tot sa imi spuneti, ca ma bate gandul sa ma duc la dansul, si mi e sa nu fac vreo prostie.
    Ultima editare de MireasaEmotionata : 28.05.2012 09:19:19

Thumbs up Re: Stomatologi

Un stomatolog foarte bun este Dr. David Codrut, are cabinetul in zona Dristor, in cladirea spitalului Ponderas.
    Lucreaza foarte bine, fara durere si la preturi avantajoase.

Acesta este siteul d-nului doctor: http://drdavidcodrut.weebly.com

Eu sunt foarte multumita si il recomand cu incredere.

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us