Pagina 1465 din 1465 PrimulPrimul ... 465965136514151455146314641465
Rezultate de la 11.713 la 11.716 din 11716

Subiect: Miresici de 2013

Inregistrat
    28.08.2012

Implicit Re: Miresici de 2013

Citat Postat de birdy34533 Vezi mesajul
    miresicile din anii precedenti ma puteti ajuta in legatura cu stabilirea orelor pt coafat respectiv machiat?
    Mentionez ca nunta si cununia civila vor fi in aceeasi zi
    Voi avea 2 coafuri si un machiaj .
    Coafura de la cununie- bucle lejere
    Coafura nunta - nu m-am hotarat inca..un coc lejer ceva de genul
    Cununia civila as vrea sa fie intre ora 9.30 - 10.
    Machiajul in fac de dimineata pt toata ziua - durata machiaj 1 ora.
    Multumesc
    eu am avut cununiile tot la fel, in aceeasi zi, insa una dupa alta, 15 - 15:30, la machiaj am mers la 10, iar la coafor la 12! tu cred ca ar trebui sa incepi de la 7 cu machiaj, apoi coafura! spor la pregatiri!

Inregistrat
    07.03.2013

Citat Postat de papusha23 Vezi mesajul
    Super ! Stai f bine ! Eu am mai pierdut vremea uitandu-ma la marturii am facut liste si nebunii. Eu sunt persoana listelor si a dosarelor si tabelelor. Te-ai gandit la o tematica ceva pt nunta ? Ca asa ti-ar fi mai usor sa iti alegi marturiile. Eu am pe lista cateva. Cat despre magneti si noi o sa ii avem pe cei de la Momentos. Mi se par super ! Am si vb cu ei la evenimentul de la Salonul Jubile Decebal. Iti fac poza si in 20 de minute invitatii pot sa si-l aleaga. Depinde si cati bani vrei sa aloci pt asta.
    Mult succes !
    Buna! Si noi ne am gandit sa apelam la cei de la Momentos. Poti te rog sami trimiti un PM cu detalii? Parerea ta, costurile si asa mai departe. Iti multumesc mult.
    Casa de piatra
    Distance is not an obstacle, but it’s a beautiful reminder of how strong true love can be.

SUPERBA CERERE A VIITORULUI SOT: http://www.ovidiul.ro/cea-mai-frumoa...-in-casatorie/

cine a avut nunta la artist? ceva pareri?

tortul de unde l-ati luat? a fost ff bun?

multumesc

Inregistrat
    04.07.2013

Miresici din Bacau!! Va rog spuneti-mi si mie ce make-up artist avem in orasul nostru, la ce salon se merita sa mergi sa-ti faci parul si machiajul?! Am tot intrebat cunostinte dar ele nu stiu

Pagina 1465 din 1465 PrimulPrimul ... 465965136514151455146314641465

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us