Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate de la 9 la 15 din 15

Subiect: Pregatirile miresicilor de NOIEMBRIE 2012

Inregistrat
    29.10.2012

Smile Re: Pregatirile miresicilor de NOIEMBRIE 2012

Citat Postat de mishaz Vezi mesajul
    si eu sunt mireasa de Noiembrie. noi avem nunta pe 10 Noiembrie. Abia asteptam sa mai intalnesc pe cinev care sa aiba in aceasi luna.. cum stati cu pregatirile? ce mai aveti de facut? Eu tocmai ce mi-am achizitionat rochia de mireasa de la targul din weekend.
    Buna, si eu am nunta tot in 10 noiembrie 2012, sper sa fie vremea buna, sa nu fie frig sa inghetam la poze
    Eu mi-am organizat nunta impreuna cu iubitul meu doar din 15 octombrie 2012, de cand am aflat ca ast un bebe, dupa 7 ani de relatie, am decis sa facem nunta inainte sa vina bebe pe lume, sa-l asteptam intr-o familie

Inregistrat
    18.07.2011

Implicit Re: Pregatirile miresicilor de NOIEMBRIE 2012

Buna!

Eu cochetez cu ideea unei nunti in noiembrie 2013 si cum inca nu exista topic pe anul respectiv, voiam sa va cer opinia voastra, a celor care ati avut nunta in noiembrie 2012.
    Cum a fost ca perioada, atat pentru voi cat si pentru invitati?
    S-au gasit mai usor sala, formatii, foto-video, etc? Cum a fost cu preturile la meniuri, ma gandesc ca undeva la 70% din preturile din vara e ceva realist?

Multumesc mult pentru raspunsuri!

Inregistrat
    30.08.2011

Citat Postat de sweetspicy Vezi mesajul
    Buna!

Eu cochetez cu ideea unei nunti in noiembrie 2013 si cum inca nu exista topic pe anul respectiv, voiam sa va cer opinia voastra, a celor care ati avut nunta in noiembrie 2012.
    Cum a fost ca perioada, atat pentru voi cat si pentru invitati?
    S-au gasit mai usor sala, formatii, foto-video, etc? Cum a fost cu preturile la meniuri, ma gandesc ca undeva la 70% din preturile din vara e ceva realist?

Multumesc mult pentru raspunsuri!
    eu am avut nunta in aprilie, deci tot in "extra-sezon"de nunti....perioada noiembrie-aprilie este considerata asa.
    nu am avut noroc decat la reducere la meniu, in rest locatia si tot restul de pregatiri, achizitii au fost la aceleasi preturi ca si in sezonul plin.

Inregistrat
    30.10.2012

Citat Postat de Geo.B Vezi mesajul
    3 noiembrie 2012 - BC
    sper sa arate sala ca in imagini
    Buna, Casa de piatra. Sigur o sa fie la fel de frumoasa ca in proiectie pentru k am fost la o nunta anul acesta acolo. Cu cine faci decoratiuniel?

Inregistrat
    18.07.2011

Citat Postat de mihaelamarin76 Vezi mesajul
    eu am avut nunta in aprilie, deci tot in "extra-sezon"de nunti....perioada noiembrie-aprilie este considerata asa.
    nu am avut noroc decat la reducere la meniu, in rest locatia si tot restul de pregatiri, achizitii au fost la aceleasi preturi ca si in sezonul plin.
    Multumesc pentru raspuns!
    Sper totusi sa fie macar mai usor de gasit restul, daca la pret nu se poate face nimic
    Cam care a fost diferenta la meniu?

Inregistrat
    30.08.2011

Citat Postat de sweetspicy Vezi mesajul
    Multumesc pentru raspuns!
    Sper totusi sa fie macar mai usor de gasit restul, daca la pret nu se poate face nimic
    Cam care a fost diferenta la meniu?
    acolo unde am facut eu...meniul de 72 euro (la vremea aceea), l-am obtinut cu 55 euro...

Inregistrat
    18.07.2011

Asa ma gandeam si eu, cam 20% reducerea fata de pretul de vara...

Multumesc mult pentru info!

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us