Pagina 10 din 10 PrimulPrimul ... 8910
Rezultate de la 73 la 76 din 76

Subiect: Cand NU se fac nunti in 2013

Inregistrat
    30.10.2012

Implicit Re: Cand NU se fac nunti in 2013

Citat Postat de roscatasb Vezi mesajul
    aveti careva nunta pe 7 septembrie 2013 se poate face sau nu ?ca eu nu mai inteleg nimic unii pot face altii nu ?
    Da se fac nunti pe data de 7 septembrie 2013. Si eu am nunta pe 7 septembrie 2013. Unii preoti fac cu dezlegare altii fara....cel mai bine ar fi sa mergi sa vorbesti cu preotul de la biserica unde vreti sa face-ti nunta sa vedeti ce spune. Eu am for pe la 3 biserici si am intrebat si la toat5e mi s-a spus k da se fac nunti daor sa nu fie in post. Succes.

Inregistrat
    01.03.2013

iti multumesc frumos succes si tie

Inregistrat
    18.03.2013

Citat Postat de roscatasb Vezi mesajul
    aveti careva nunta pe 7 septembrie 2013 se poate face sau nu ?ca eu nu mai inteleg nimic unii pot face altii nu ?
    si noi am vorbit cu parintele pentru 7 septembrie si nu ne-a zis nimic de vreo piedica, ne-a programat si gata

au insa vreau sa trec zilele astea pe la el sa il intreb in mod special si revin cu o postare

Inregistrat
    23.07.2010

si eu am tot pe 7 si preotul a zis ca in mod normal nu se fac, dar avand in vedere ca sunt probleme cu localurile si nu este post atunci se fac cununii. Insa, am un prieten, care e tot pe 7 si s-a dus la alt preot si nu a vurt sa ii cunune. Cel mai bine e sa intrebi de 2 ori inainte

Pagina 10 din 10 PrimulPrimul ... 8910

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us