Pagina 2 din 5 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 36

Subiect: New Bizant (Mamaia)

Inregistrat
    01.12.2011

Implicit Re: Restaurant new bizant mamaia

Citat Postat de alinushgnt Vezi mesajul
    Bonjourrr miresici , va zic ca patronul de la New Bizant este super om si super ok , il cunosc prin prisma tatalui meu , si am si discutat in legatura cu nunta , noi vroiam tot acolo dar am ales azur caci acela era pe primul loc asa ca nu va faceti probleme
    Multumim pentru incurajari, Alinushgnt! Am auzit numai lucruri bune despre dl Remi!

Inregistrat
    12.03.2012

[QUOTE=Alexandra15;4616968]Buna, Maria.
    Noi o sa avem nunta la New Bizant, in toamna.
    Astea sunt informatiile pe care le-am obtinut noi in Noiembrie, cand am acontat localul:
    - Nu impun numar minim de invitati si nici nu-ti cer sa platesti un numar minim de meniuri.
    - Noi avem tot in jur de 130 de invitati, si asta nu a reprezentat o problema.
    - Restaurantul are fete de masa (chiar dragute) si huse.
    Cam atat imi amintesc acum!
    Ultima editare de maria.b : 06.06.2012 16:37:43

Inregistrat
    12.03.2012

Citat Postat de elyza_88 Vezi mesajul
    Buna, viitoare miresici, si eu am nunta pe 15 iunie 2013 la new bizant, dupa lungi cautari am ales acest restaurant care mi-a placut foarte foarte tare! Patronul e un super om, foarte de treaba, mi-a lasat o impresie buna! acum cautam formatie si nu stiu ce sa aleg ! voi v-ati hotarat in privinta formatiei?
    Astept pareri !
    Buna, ti s-a impus un nr de persoane?

Inregistrat
    09.06.2009

Citat Postat de maria.b Vezi mesajul
    Buna, ti s-a impus un nr de persoane?

Nu, nu mi-au impus nr de persoane! eu voi avea intre 115-140.

Inregistrat
    13.03.2012

Implicit Re: New Bizant (Mamaia)

Buna fetelor! si eu am nunta in august 2013 la New Bizant, nu stiam nimic despre acest restaurant dar l-am ales fiindca a fost singurul care se potrivea pentru noi. Ca si formatie am ales polifonic band. stiti ceva despre ei?
    Va multumesc!

Inregistrat
    23.12.2006

Citat Postat de s.denissa Vezi mesajul
    Buna fetelor! si eu am nunta in august 2013 la New Bizant, nu stiam nimic despre acest restaurant dar l-am ales fiindca a fost singurul care se potrivea pentru noi. Ca si formatie am ales polifonic band. stiti ceva despre ei?
    Va multumesc!
    da, ai facut o alegere f buna. imi place f mult aceasta formatie, i=am auzit la o nunta in iulie. sunt tineri si frumosi si canta bine. daca vrei sa ii asculti mergi in cursul saptamanii la scoica land. ei canta acolo pe timpul verii. eu ma gandesc daca sa ii iau pe ei sau pe cei de la solaris. sunt in dubii.
    spune-mi si mie despre restaurantul vostru. eu voi avea nunta la anul - max 120 pers. cat platesti avans? personalul cum se platesste? cat e meniul?

Inregistrat
    13.03.2012

Citat Postat de roxenne Vezi mesajul
    da, ai facut o alegere f buna. imi place f mult aceasta formatie, i=am auzit la o nunta in iulie. sunt tineri si frumosi si canta bine. daca vrei sa ii asculti mergi in cursul saptamanii la scoica land. ei canta acolo pe timpul verii. eu ma gandesc daca sa ii iau pe ei sau pe cei de la solaris. sunt in dubii.
    spune-mi si mie despre restaurantul vostru. eu voi avea nunta la anul - max 120 pers. cat platesti avans? personalul cum se platesste? cat e meniul?
    Buna! scuze de intarziere... noi am dat avans 1500 lei care se vor scadea la sfarsit , personalul se plateste cu 150 lei ( 75 lei ii platim noi si 75 lei platesc patronii restaurantului). din cate am inteles ies nunti reusite la New Bizant si cica mancarea e foarte buna. Meniul difera la pret, in functie de ce ne alegem..au spus ca putem veni cu orice idee, ce ne dorim aia ne face
    noua ne-au zis cei de la polifonic band ca se aude foarte bine muzica in restaurant, iar fotograful care l-am ales a zis ca si pozele ies bine acolo :p
    sincer, sper sa fi facut o alegere buna, a fost singurul restaurant din mamaia care nu ne-a impus un numar minim de invitati, noi o sa avem cam 140 de invitati si pe unde am fost ne cereau minim 200 de invitati.

Inregistrat
    23.12.2006

Citat Postat de s.denissa Vezi mesajul
    Buna! scuze de intarziere... noi am dat avans 1500 lei care se vor scadea la sfarsit , personalul se plateste cu 150 lei ( 75 lei ii platim noi si 75 lei platesc patronii restaurantului). din cate am inteles ies nunti reusite la New Bizant si cica mancarea e foarte buna. Meniul difera la pret, in functie de ce ne alegem..au spus ca putem veni cu orice idee, ce ne dorim aia ne face
    noua ne-au zis cei de la polifonic band ca se aude foarte bine muzica in restaurant, iar fotograful care l-am ales a zis ca si pozele ies bine acolo :p
    sincer, sper sa fi facut o alegere buna, a fost singurul restaurant din mamaia care nu ne-a impus un numar minim de invitati, noi o sa avem cam 140 de invitati si pe unde am fost ne cereau minim 200 de invitati.

ce fotograf vei avea?
    eu stau in cumpana .... nu stiu ce sa aleg intre new bizant si bavaria blu.

Pagina 2 din 5 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us