Pagina 29 din 29 PrimulPrimul ... 19272829
Rezultate de la 225 la 229 din 229

Subiect: Buchete albastre

Inregistrat
    11.03.2013

Implicit Re: Buchete albastre

foarte frumos buchetul, imi place

Inregistrat
    18.02.2014

Citat Postat de Eya Vezi mesajul
    Si eu mi-am dorit un buchet albastru la cununia civila! Initial am zis ca o sa fie din trandafiri albastri, orhidea si irisul nu mi se pare deloc ca ar fi albastre, ci mov, iar cum eu vroiam nuante de albastru intens am adoptat ideea unui buchet nemuritor. Stiu ca parerile sunt impartite referitor la acest tip de buchet, ca nu e natural, ca e fals, etc, etc, etc, dar "suntem cu totii diferiti din fericire", mie mi-a placut, l-am ales cu draga inima si sunt foarte multumita de alegerea mea!
    Ataşament 556585Ataşament 556586Ataşament 556587Ataşament 556588Ataşament 556589

foarte frumos.....sigur a atras toate privirile .....

Inregistrat
    18.02.2014

eu m-am gandit la iris si trandafir galben, intradevar irisul este o floare mov....si galben cu mov sunt culori complementare, asa ca va da mai bine decat albastru cu galben ...nunta va fi in aprilie si m-am gandit ca irisul se potriveste sezonului....ce parere aveti?

Inregistrat
    20.10.2013

Galben si mov nu stiu daca sunt cea mai potrivita alegere...atasez aici niste idei de buchete albastre/mov/galbene...sper sa te ajute!
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    18.02.2014

Citat Postat de masarotunda Vezi mesajul
    Galben si mov nu stiu daca sunt cea mai potrivita alegere...atasez aici niste idei de buchete albastre/mov/galbene...sper sa te ajute!

mie personal imi place foarte mult aceasta combinatie
    Imagini atasate Imagini atasate

Pagina 29 din 29 PrimulPrimul ... 19272829

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us