Pagina 287 din 287 PrimulPrimul ... 187237277285286287
Rezultate de la 2.289 la 2.292 din 2292

Subiect: Trandafiri

Inregistrat
    14.02.2011

Implicit Re: Trandafiri

Nu stiam topicul, acum am rasfoit cateva pagini si m-am oprit, pentru ca, daca mai vad multe poze cu buchete, ma imbolnavesc (a se citi "indragostesc") Eu am avut tot buchet de trandafiri. Multa lume cand a auzit ca asa vreau, mi-a zis: "Dar nu gaseai si tu ceva mai sofisticat? Trandafiri? Ce banal!"...
    Buchetelul meu perfect http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater

Inregistrat
    13.10.2012

Ce aleg eu:
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    19.11.2012

Acesta este buchetul meu de mireasa ce a completat perfect ziua frumoasa a casatoriei noastre!
    Initial imi doarea un buchet din ranunculus, anemone si trandafiri dar am zis sa merg la sigur pe linia clasica si nu am regretat deloc. Tin minte si acum ca la vederea buchetului de mireasa, cand ginerele a venit sa ma ia de acasa, am avut o bucurie imensa data atat de persoana lui dar si a buchetului ce il tinea in mana cu multe emotii... Multe amintiri presarate peste sufletele noastre!

Nunta_0225.jpgNunta_0148.jpgNunta_0241.jpg

Nunta_0152.jpg

Inregistrat
    07.01.2014

Cool Re: Trandafiri

Si eu iubesc trandafirii ! Clasici, eleganti, si totusi ... superbi ! Va atasez 2 poze cu preferatii mei. Piano am avut in buchetelul de la cununia civila; la nunta, voi merge spre David Austin Patience
    Imagini atasate Imagini atasate

Pagina 287 din 287 PrimulPrimul ... 187237277285286287

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us