Pagina 35 din 35 PrimulPrimul ... 25333435
Rezultate de la 273 la 280 din 280

Subiect: Bujori

Inregistrat
    25.10.2006

Implicit Re: Buchete din bujori

Citat Postat de andracostache Vezi mesajul
    este superrrrrrb , cum se numesc florile acelea lunguiete care roz pal care ies din buchet ? Imi plac la nebunie ...

Astilbe. Sunt dragute si parfumate.
    Va rog sa ne semnalati orice mesaj cu continut publicitar, discriminator, agresiv sau care incalca in orice fel Regulamentul folosind triunghiul rosu (Report Post).

Inregistrat
    07.11.2013

Citat Postat de Kalini Vezi mesajul
    Astilbe. Sunt dragute si parfumate.
    Multumesc draga Kalini profit acum de ocazie si scuze ca sunt in afara topicului dar as vrea sa te intreb daca le gasim tot timpul anului si daca sunt foarte scumpe ?
    Multumesc anticipat

Inregistrat
    25.10.2006

Citat Postat de andracostache Vezi mesajul
    Multumesc draga Kalini profit acum de ocazie si scuze ca sunt in afara topicului dar as vrea sa te intreb daca le gasim tot timpul anului si daca sunt foarte scumpe ?
    Multumesc anticipat
    Sunt flori de sezon, mai precis vara - toamna. Vin in diferite dimensiuni, dar, ca principiu, sunt destul de mari si alungite. Intra la categoria de pret mediu iar rezistenta lor este tot la medie (devin maronii si se scutura floricelele). Cu toate acestea sunt tare dragute
    Va rog sa ne semnalati orice mesaj cu continut publicitar, discriminator, agresiv sau care incalca in orice fel Regulamentul folosind triunghiul rosu (Report Post).

Inregistrat
    16.03.2014

Implicit Re: Bujori

Waaaw arata superb!!

Citat Postat de Lyv25 Vezi mesajul
    uuhh..am nimerit in clubul iubitoarelor de bujori...ce bine.......si eu i-am adorat si i-am avut in buchetel...

Inregistrat
    18.01.2015

Citat Postat de ariez Vezi mesajul
    Buchetul meu cu bujori
    este foarte frumos

Inregistrat
    07.01.2014

Buchetul meu ... tot cu bujori
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    01.09.2015

Buna miresici, eu o sa am cununia pe 17 Aprilie anul viitor, credeti ca am vreo sansa sa-mi fac buchetul cu bujori? stiu ca apar din mai...multumesc

Inregistrat
    17.08.2010

Citat Postat de calina Vezi mesajul
    Si eu mi/am dorit bujori pentru aranjamentele de pe mese, dar nu rezista..cred ca cel mult merg in buchet, mai ales la civila!
    Buna, mi-as dori mult un buchet din bujori si cel mult si la lumanari, dar pentru aranjamentele de pe mese oare ce ar merge? Sa fie cat de cat in armonie...

Pagina 35 din 35 PrimulPrimul ... 25333435

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us