Rezultate de la 1 la 3 din 3

Subiect: Locatii petreceri copii

Inregistrat
    20.02.2008

Implicit Locatii petreceri copii

care ar fi locatiile recomandate pentru petreceri de prichindei in Cluj-Napoca, sa fie loc de joaca pt cei mici, eventual cineva care sa ii si distreze, si spatiu pentru parinti si adulti (sa se poata servi cafea, pizza, etc)? studiez variante pentru petrecerea de 1 an, daca era vara si cald era mai usor

ps: daca mai este subiect deschis, rog mutare

Inregistrat
    21.02.2015

Implicit Re: Locatii petreceri copii

Eu am fost la petreceri de copii ale prietenelor mele la Casa Orena si tin sa spun ca a fost foarte dragut si bine organizat

Inregistrat
    30.09.2015

Implicit Re: Locatii petreceri copii

Citat Postat de Ladybug3 Vezi mesajul
    Eu am fost la petreceri de copii ale prietenelor mele la Casa Orena si tin sa spun ca a fost foarte dragut si bine organizat
    Subscriu am fost si la ei si am avut un super party cu piticii. S-au distrat grozav la spatiul de joaca. Si nici taticii nu au avut timp de plictis ca s-au jucat biliard iar noi fetele am stat la o povestem unele si-au facut programare la serviciile lor : masaj, mani-pedi.
    Eu m-am inscris la fitness la ei. Ma duc la topaiala si pe pitic il las la spatiu de joaca. Si uite asa am impuscat 2 iepuri.
    Personal ma bucur ca pot face si altele pt mine fara sa am grija cu cine sa il las pe pitic. Bravo!

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us