Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate de la 9 la 15 din 15

Subiect: Te asteptam la Nunta cu surprize!

Inregistrat
    16.07.2009

Implicit Re: Te asteptam la Nunta cu surprize!

Citat Postat de lauraa_maria Vezi mesajul
    Am trimis si eu povestea la kanal d si ma contactat unul din producatori pentru a imi cere detalii despre nunta si povestea de dragoste si cererea in casatorie....bafta tuturor si sper sa ne vedem la tv...eu astept cu nerabdare

Felicitari!

Si noi am luat legatura cu Producatorul acestei emisiuni si ne bucuram ca ii vom avea alaturi de noi la nunta! Acum, nu ne ramane decat sa asteptam cu nerabdare ziua cea mare!
    Sincer, nu vad nici un dezavantaj in a participa la aceasta emisiune, dimpotriva!

Pupici, succes si spor la pregatiri tuturor miresicilor!

Inregistrat
    18.02.2011

Citat Postat de Polly23 Vezi mesajul
    Felicitari!

Si noi am luat legatura cu Producatorul acestei emisiuni si ne bucuram ca ii vom avea alaturi de noi la nunta! Acum, nu ne ramane decat sa asteptam cu nerabdare ziua cea mare!
    Sincer, nu vad nici un dezavantaj in a participa la aceasta emisiune, dimpotriva!

Pupici, succes si spor la pregatiri tuturor miresicilor!
    V`au acceptat?Eu l`am scris ma sunat am trimis povestea si detalii dar n`am mai primit nici un raspuns

Inregistrat
    21.08.2011

Wink Re: Te asteptam la Nunta cu surprize!

Sincer mie mi se pare un premiu extrem de mic, o vacanta in Egipt.... Daca ar fi oferit un sejur in Maldive sau Mauritus, Seychellles, atunci puteau spune o vacanta exotica .... In Egipt cu exceptia hotelului, nu se poate face nimic, doar o mica excursie pe camila, printre localnicii foarte saraci, si nisip, deci cu alte cuvinte e o experienta care nu poate fi traita in luna de miere.... Mai bine alegeau Antalya, din Turcia, decat Egipt.... Cu alte cuvinte... nu se merita participarea la aceasta emisiune, mai ales ca vor fi emotiile la patrat.

Inregistrat
    18.05.2011

Azi am fost sunata de nunta cu surprize,sa rescriu povestea naostra de dragoste ca sa o puna in sedinta de maine,si sa o aprobe pentru filmare...am un pic emotii...voi ce parere aveti???

Am vrea si noi sa participam, dar cine stie...pana la anu'...dak va mai fi emisiunea
    "Fi mai mult decat pari...!!!"

Inregistrat
    07.10.2012

As fi incercat si eu ca suna bine castigul vacantei in Egipt, dar noi deja ne-am stabilit ziua la biserica.

Inregistrat
    07.10.2012

Citat Postat de andruskya Vezi mesajul
    Buna,
    cred ca sunt avantaje si dezavantaje pt a apare la tv intr-un show(de orice fel ar fi acesta).
    Noi am avut nunta anul trecut pe 30iulie in Buzau..o nunta destul de spectaculoasa..Cei de la local au fost contactati de Cove si cunoscand programul nuntii noastre ne-au propus sa participam;
    Am avut timp sa ne gandim,am spus si familiei...dar am ajuns la concluzia ca mai multe camere de filmat insemna mai multe emotii(mai alesa ca "te vede o tara intreaga" cum spuneau parintii)si mai mult stres..in plus,nici nu am vrut sa ne lasam monopolizata nunta (ce vazusem in emisiunile difuzate pana la acea data),de aceea ii consider curajosi pe cei care participa.
    Cunoscutii care stiau emisiunea ne-au spus ca a fost o nunta superba si daca am fi participat cu siguranta castigam sejurul pus in joc..
    Asa ca ..va urez multa bafta si mult curaj celor care intentionaza sa participe..
    Intr-adevar ai mare dreptate. Eu as fi avut curaj, dar trebuie sa prinzi momentul cand ei filmeaza pentru sezonul respectiv, eu cred ca nu ii prind.

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us