Pagina 7 din 7 PrimulPrimul ... 567
Rezultate de la 49 la 50 din 50

Subiect: Necazuri in familie, care pot sista pregatirea nuntii

Inregistrat
    23.08.2011

Implicit Re: Necazuri in familie, care pot sista pregatirea nuntii

Citat Postat de pyciulika Vezi mesajul
    Scumpa mea , fi tare ! sunt alaturi de tine !
    multumesc,draguto.vorbim si te pup
    Mascota miresici 2012

Inregistrat
    23.08.2011

Implicit Re: Necazuri in familie, care pot sista pregatirea nuntii

Citat Postat de alexandraroxana Vezi mesajul
    Multumesc fumos! Astazi sunt vesela in legatura cu acest subiect, pentru ca am facut progrese mari. Am fost la spital sa-i scoata firele si am mers pe jos si dus si intors, pentru ca asa a vrut tata (bine stam foarte aproape de spital chiar vis-a-vis, dar acum o saptamana am mers cu taxi si pe distanta mica), asa ca este o mare realizare ca l-am vazut mai vioi, mai energic, ne-a crescut inima si mie si mamei. Si starea noastra de spirit depinde de modul in care se simte el.
    Imi pare rau pentru bunica ta, D-zeu s-o ierte. Cred ca orice nepoata si-ar dori sa o vada bunica mireasa. Bunica mea, una dintre ele care imi este cel mai aproape, are 91 de ani, este imobilizata la pat, si internata la un camin de varstnici, pentru ca a avut o fractura de sold, operata, dar nu a mai putut sa mearga, este foarte lucida si la curent cu toate realizarile si problemele mele, se bucura si plange pentru mine, imi admira hainele de fiecare data cand ma duc la ea, este foarte simpatica si imi este foarte draga, mi-ar place sa ma poata vedea in rochie de mireasa, mi-a trecut la un moment dat prin cap sa o aduc la biserica in scaun cu rotile, desi e foarte complicat, nu stiu daca se poate. Iar cealalta bunica are vreo 77 de ani, si este foarte departe, la 900 km distanta in Vrancea, si nu stiu daca va putea veni pentru ca nu are cu cine sa il lase pe bunicul meu care si-a cam pierdut vederea, si animalele bineinteles, care sunt foarte multe.
    Toate cele bune si tie si gandeste-te ca bunica ta te-a vazut mireasa de undeva de sus!
    multumesc.si ea avea 77,in mai urma sa faca 78,la o zi diferenta de mine
    Mascota miresici 2012

Pagina 7 din 7 PrimulPrimul ... 567

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us