Pagina 2 din 8 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 59

Subiect: Intalnire miresici din Craiova

Inregistrat
    10.11.2006

Implicit Re: Intalnire miresici din Craiova

Da, asa este, Pastele este pe 8 aprilie. Eu va trebui sa imi conduc sotul la aeroport pe 10, dar dupa acea data cred ca sunt libera. Clar ca ne putem intalni la orice ora vreti, ca mai sunt si fete care lucreaza, eu voi fi in vacanta...deci, eu zic ca ne putem decide mai aproape de Paste, nu? voi ce ziceti?

Inregistrat
    16.10.2006

Si eu vin!!!

Inregistrat
    25.08.2006

eu am nunta pe 21 aprilie...asa ca eu o sa cam fiu prinsa...daca o sa fie suficient de "devreme", cred ca o sa pot sa vin.
    aaaa....si bineinteles, duoa ora 17.30...ca sa plec si eu onorabil de la servici!

Inregistrat
    10.11.2006

Citat Postat de luthien Vezi mesajul
    eu am nunta pe 21 aprilie...asa ca eu o sa cam fiu prinsa...daca o sa fie suficient de "devreme", cred ca o sa pot sa vin.
    aaaa....si bineinteles, duoa ora 17.30...ca sa plec si eu onorabil de la servici!

Scuze ca e asa de tarziu in aprilie, dar eu sunt doar intre 3 si 16 aprilie acasa...stiu ca tu o sa fii stresata...promitem sa nu ne lungim prea mult

Inregistrat
    16.01.2007

Fetelor,hai sa ne gandim:unde ne intalnim? Cel putin sa alegem locatia,nu? Veniti cu propuneri, vreti sa mergem la o prajiturica, la pizza ?Ce ziceti? Data si ora intalnirii le stabilim mai tarziu,dar ce locatie a-ti vrea?

Inregistrat
    10.11.2006

Citat Postat de alli_utza Vezi mesajul
    Fetelor,hai sa ne gandim:unde ne intalnim? Cel putin sa alegem locatia,nu? Veniti cu propuneri, vreti sa mergem la o prajiturica, la pizza ?Ce ziceti? Data si ora intalnirii le stabilim mai tarziu,dar ce locatie a-ti vrea?
    nuuuu, nu la pizza sau la prajiturica!!!!!! pentru ca va trebui sa intra in rochite, candva! glumesc, fetelor. Mie imi e indiferent, iar pe de-asupra, eu mai am o problema: habar nu mai am ce cofetarii/pizzerii si alte de-astea mai exista in Craiova...deci, ma las pe mana voastra!

Inregistrat
    16.01.2007

Eu propun cateva locatii voi alegeti:
    -El Greco
    -Rio
    -Galaxi(sau Carul din stele)
    -Vivian

Inregistrat
    10.11.2006

Citat Postat de alli_utza Vezi mesajul
    Eu propun cateva locatii voi alegeti:
    -El Greco
    -Rio
    -Galaxi(sau Carul din stele)
    -Vivian
    Fetelor, mie imi e indiferent....unde ziceti voi, acolo vin! promit! aaa, am uitat sa intreb: vreti sa vedeti si copilul? ca atunci va trebui sa fac inca un drum acasa, sa o plasez la mama in brate dupa ce o arat; si va trebui sa vad cum e cu orele de somnic! dar pana atunci mai povestim

Pagina 2 din 8 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us