Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate de la 9 la 12 din 12

Subiect: La Strada - Onesti

Implicit Re: La Strada - Onesti

Citat Postat de ilincagrl Vezi mesajul
    Eu am nunta pe 8 septembrie. La Strada e relativ nou deschis de vreun an, la iesire din Onesti spre Brasov pe stanga. E foarte dragut, la parter e pizzerie sau ceva de genul asta si restaurantul e la etaj. Are si o mica terasa cu iesire din restaurant si are si Gradina de vara cu un foisor in spate. Au si cateva camere, ceea ce e foarte convenabil daca ai invitati care trebuie cazati. Pregatirile...sunt in faza de searching pe net. In afara de restaurant si formatie nimic concret deocamdata. Insa am multe multe idei! Abia astept sa le pun in aplicare

Tu unde iti faci nunta?
    Siteul Restaurantului La Strada a fost creat: www.lastrada.tk de www.pfagrapinoiuionut.tk

Citat Postat de karyyna18 Vezi mesajul
    Dupa cum spuneam pe topicul anterior am gasit acest restaurant. Este ceea ce cautam si as vrea daca mai sunt miresici care au facut sau vor face nunta aici .....sa discutam
    Va astept! o seara placuta tuturor.
    Siteul Restaurantului La Strada a fost creat: www.lastrada.tk de www.pfagrapinoiuionut.tk

Inregistrat
    13.08.2012

Un numar de telefon/ adresa de mail va rog mult

Inregistrat
    08.09.2012

Red face Re: La Strada - Onesti

buna fetelor. eu fac nunta la restaurantul La Strada in onesti pe data de 13 iulie 2013 hehe au adus culori noi pt sala, a mea va fi mov (lila) si sper sa fie o petrecere pe cinste sunt entuziasmata si sper sa nu fiu dezamagita, daca ati avut vreun eveniment la acest restaurant va rog mult sa imi povestiti cum a decurs totul va multumesc mult

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us