Pagina 3 din 388 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 3097

Subiect: Miresici de MAI 2008

Implicit Re: Eu Voi Fi Miresica De Mai

mie una nu imi plac de loc diamantele ...poate o idee perlele ca sunt my restro ...

oricum iti urez o nunta ffrumoasa ..si sa iti traiesca miri si sa fie sanatosi
    Sa traiesti frumos este tot ceea ce poti face ptr tine ca om .

Inregistrat
    18.12.2006

Thumbs up si eu voi fi mireasa de mai 2008

si nu ma intereseaza superstitiile. dar vreau o nunta cu max 80 de pers. stiti vreun rest dragut? eu am vb la mai multe rest dar vreau sa am de unde alege.

yo am cam 25 de invitati ptr masa festiva de dupa oficierea casatoriei civile ..dar am un avantaj..viitoare Soacra are o cunostinta cu un rest mic intim si f ffrumos si os afacem acolo

Imi pare rau dar nu te pot ajuta cu un rest unde sa fie un numar restrans de invitati..dar vezi ca sunt topicuri ptr restaurante cu persoane pana in 100

Inregistrat
    13.04.2007

Arrow Re:Si Eu Voi Fi Miresica De Mai

buna fetelor!
    aveti idee unde as putea gasi rochii de la maggie sottero in romania?se pot inchiria?daca aveti cateva site-uri va rog sa ma ajutati! sau alte case de moda demetrios eddy k

alina citeste topicul cu rokiii de mireasa ...si acolo vei gasii detaliile

Implicit Re: Miresica de MAI 2008

Salutare, eu eram la iunie 2008, dar din cauza ca nu am gasit loc la restaurant in data dorita, am trecut peste superstitii si babisme si ne-am ales nunta in 17 mai 2008. Sa fie intr-un ceas bun pentru toate si sa speram ca vom avea o vreme minunata!

Citat Postat de Matrushca Vezi mesajul
    Salutare, eu eram la iunie 2008, dar din cauza ca nu am gasit loc la restaurant in data dorita, am trecut peste superstitii si babisme si ne-am ales nunta in 17 mai 2008. Sa fie intr-un ceas bun pentru toate si sa speram ca vom avea o vreme minunata!
    sincer yo nu cred in asa zisele superstitii...yo mi-am dorit toataaaa viata sa fac cununia civila in mai...iar la anu

tot in mai am sa fac religioasa

Casa de Piatra, te asteptam dupa cununie, sa ne spui, ce si cum la Primarie? si noi tot la sectorul 1 urmeaza sa facem, anul acesta in toamna, asa ca niste sfaturi sunt bine venite!

Succes!

Pagina 3 din 388 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us