Pagina 1 din 8 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 57

Subiect: program artistic muzica populara

Inregistrat
    31.10.2011

Implicit program artistic muzica populara

Buna miresici!
    Mi-ar placea la nunta sa am un interpret de muzica populara(nu neaparat celebru)sau un grup care sa cante si sa danseze muzica populara ca sa incinga atmosfera
    Stiti cumva informatii,v-ar tenta sau ati fost la nunti care sa fi avut un asemenea program?

Inregistrat
    30.04.2012

Implicit Re: program artistic muzica populara

Citat Postat de corinaandreea Vezi mesajul
    Buna miresici!
    Mi-ar placea la nunta sa am un interpret de muzica populara(nu neaparat celebru)sau un grup care sa cante si sa danseze muzica populara ca sa incinga atmosfera
    Stiti cumva informatii,v-ar tenta sau ati fost la nunti care sa fi avut un asemenea program?

Buna,

Eu o sa am ceva de genu la nunta deoarece am optat pentru dj.Am ales sa ne faca doua programe la nunta Andreea Haisan insa nu stiu daca ea canta si la Iasi.Noi suntem din Bucuresti.
    Eu cred ca e ok si ca se practica chestii de genu pentru ca nu toata lumea isi permite sa angajeze formatie care sa-i faca toata noaptea atmosfera.
    Eu zic sa incerci!
    PUPICIIIIIIIIIII

Citat Postat de Mada90 Vezi mesajul
    Buna,

Eu o sa am ceva de genu la nunta deoarece am optat pentru dj.Am ales sa ne faca doua programe la nunta Andreea Haisan insa nu stiu daca ea canta si la Iasi.Noi suntem din Bucuresti.
    Eu cred ca e ok si ca se practica chestii de genu pentru ca nu toata lumea isi permite sa angajeze formatie care sa-i faca toata noaptea atmosfera.
    Eu zic sa incerci!
    PUPICIIIIIIIIIII
    Buna,

imi poti da si mie pe PM detalii despre Andreea Haisan? Este scumpa?

Inregistrat
    04.11.2011

si noi o vom avea pe Andreea Haisan.

Citat Postat de Mada90 Vezi mesajul
    Buna,

Eu zic sa incerci!
    PUPICIIIIIIIIIII

Inregistrat
    22.10.2011

Mada 90, sa stii ca m-am intalnit aseara cu Costin si il voi avea pe el (+ inca 3 dansatori, 2 cupluri in total) la nunta .. sa faca un pic de atmosfera .. sper sa fie ok.. .

Inregistrat
    31.10.2011

Citat Postat de lauraruxi Vezi mesajul
    Mada 90, sa stii ca m-am intalnit aseara cu Costin si il voi avea pe el (+ inca 3 dansatori, 2 cupluri in total) la nunta .. sa faca un pic de atmosfera .. sper sa fie ok.. .
    Acest Costin canta sau doar danseaza?

Inregistrat
    14.09.2011

Noi vom avea un ansamblu popular (4 perechi) care va dansa timp de jumatate de ora. Nu prea sunt eu fan dansuri populare dar mi-a placut foarte mult de ei! Chiar fac atmosfera, danseaza si intre ei si cu invitatii

vreau si eu un ansamblu de dansuri populare pentru un program de jumatate de ora la o nunta in Constanta... ce imi recomandati?

Pagina 1 din 8 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us