Pagina 3 din 36 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 283

Subiect: Rochii de mireasa in Braila

Inregistrat
    21.08.2006

Exclamation Re: se gasesc rochii de mireasa de inchiriat?

Citat Postat de mihaela_2006 Vezi mesajul
    Am vizitat si eu acest magazin, si nu stiam cum sa plec mai repede desi vanzatoarele erau super dargute. Daca iti venea rochia era bine, daca nu asta e.. Nu faceau nici o modificare. Inchiriatul era 4 milioane (iar eu am vazut o rochita super cu 6 milioane, in alta parte), iar modelele nu erau pe placul meu.
    Stiu ca aveau modele cam uratele, dar nu am vrut sa te descurajez. Sper sa iti gasesti rochita dorita!

Stefania Mihaela

Inregistrat
    03.03.2007

Implicit Re: se gasesc rochii de mireasa de inchiriat?

eu inca nu am ajuns acolo,avand in vedere cat mai am de asteptat pana la nunta!multumesc pt informatiile astea!asta asa e,nu merita sa dau 4 milioane pe o rochie de care sa nici nu fiu prea incantata,si pe care sa o si duc a doua zi la magazin,in loc sa cumpar una cu o mica diferenta de pret ,dar care sa imi placa!dar cum am zis,mai e ceva timp pana la nunta mea si am suficient timp sa caut si sa ma hotarasc!va multumesc mult!

Inregistrat
    13.03.2007

Question rochia de mireasa

buna fetelor
    ce magazine cu rochii de mireasa in braila?M-ar interesa o rochie de mireasa la comanda

Inregistrat
    28.09.2006

Implicit Re: rochia de mireasa

Citat Postat de iza Vezi mesajul
    buna fetelor
    ce magazine cu rochii de mireasa in braila?M-ar interesa o rochie de mireasa la comanda
    uitate-te si la geografic, la Braila. Aici exista missbefany( au site si poti vedea cateva modele), mireasa, sunt si rochii noela style(au si ei site).

Inregistrat
    13.03.2007

tu de unde ti-ai cumparat rochia?

Inregistrat
    06.03.2007

Fetelor ,

As vrea sa imi cumpar si eu rochita de la mariaj lux la mariage couture . Dar nu as vrea sa dau 40 milioane pe ea . Credeti ca gasesc ceva la ei pana in 40 milioane gen printesica?

Inregistrat
    17.08.2006

Citat Postat de mihaela_2006 Vezi mesajul
    uitate-te si la geografic, la Braila. Aici exista missbefany( au site si poti vedea cateva modele), mireasa, sunt si rochii noela style(au si ei site).
    Imi poti spune si mie pe unde e magazinul celor de la Noela Style? Au reprezentanta lor directa sau e un reseller ca si in Bucuresti?

Inregistrat
    28.09.2006

Citat Postat de Matzoi Vezi mesajul
    Imi poti spune si mie pe unde e magazinul celor de la Noela Style? Au reprezentanta lor directa sau e un reseller ca si in Bucuresti?
    Nu stiu daca au reprezentanta sau resseler.Magazinul este la Piata Mare, in statia de tramvai. Este la etaj magazinul.

Pagina 3 din 36 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us