Pagina 1 din 36 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 283

Subiect: Rochii de mireasa in Braila

Inregistrat
    18.07.2006

Talking de unde v-ati cumparat rochia de mireasa...

miresici din braila.........de unde v-ati cumparat rochia de mireasa.....ati gasit si pe la noi ?!...daca eu gasesc un model fain pe internet....credeti ca am vreo sansa sa gasesc vreun atelier in braila sau galati ..care sa mi-o faca...sau caut pe net degeaba ?! astept sfaturi plzz! la magazinele din orasul nostru fac si modificari, adaugiri etc sau le putem cumpara standard?!
    un copil...o mare binecuvantare!

Inregistrat
    01.07.2006

Implicit Re: de unde v-ati cumparat rochia de mireasa...

Citat Postat de macarena
    miresici din braila.........de unde v-ati cumparat rochia de mireasa.....ati gasit si pe la noi ?!...daca eu gasesc un model fain pe internet....credeti ca am vreo sansa sa gasesc vreun atelier in braila sau galati ..care sa mi-o faca...sau caut pe net degeaba ?! astept sfaturi plzz! la magazinele din orasul nostru fac si modificari, adaugiri etc sau le putem cumpara standard?!
    Imi lasi un mesaj privat cu nr tau de tel si iti spun unde mi-am facut-o eu, dar sa stii ca mana de lucru incepe de la 5 mil in sus.. oricum de lucrat.. lucreaza mai bine ca la casele de moda din italia , serios, si asta iti spune persoana cea mai dificila si mai migaloasa din lume!!!! EU!!!! materiale deosebite iar iti spund e unde sa iei, dar cum spuneam sa te astepti la scoruri mari..

Inregistrat
    29.10.2006

Citat Postat de JolieFamme Vezi mesajul
    Imi lasi un mesaj privat cu nr tau de tel si iti spun unde mi-am facut-o eu, dar sa stii ca mana de lucru incepe de la 5 mil in sus.. oricum de lucrat.. lucreaza mai bine ca la casele de moda din italia , serios, si asta iti spune persoana cea mai dificila si mai migaloasa din lume!!!! EU!!!! materiale deosebite iar iti spund e unde sa iei, dar cum spuneam sa te astepti la scoruri mari..

spunemi si mie unde ti-ai facuto

Inregistrat
    28.09.2006

Of, dupa ce termin sesiunea incep "colindatul" magazinelor din Braila ( care sunt ca nr ca degetele de la o mana), si apoi ma duc si-n orasul vecin Galati.
    Ce am vazut eu prin vitrine, nu prea m-a incantat. Am vazut o rochie pe pro7, si mi-a placut mult modelul manecilor,iar pe aici cam toate sunt corset si fusta . Dar daca nu gasesc, cred ca o sa-mi fac nunta la croitoreasa.

Inregistrat
    04.01.2007

eu mi-am luat rochita de la magazinul Mireasa pe la inceputul lui ianuarie. Mi-a placut atat de mult incat nu am mai rezistat. Mie mi s-au parut ca au cele mai deosebite rochite din Braila. Ai dreptate nu sunt foarte multe magazine si care sunt fac rochii in serie acolo toate sunt unicat.Dar incearca in toate si vezi tu ce gasesti. Tb sa fie si una care sa-ti placa. Succes

Inregistrat
    28.09.2006

Multumesc.Sper sa gasesc si eu rochia care "sa-mi faca cu ochiul"

Inregistrat
    15.01.2007

Citat Postat de macarena Vezi mesajul
    depinde ce vrei si ce buget ai alocat ptr rochia de mireasa.
    cele mai frumoase sunt la mireasa, dar scumpe, eu nu m-am permis o rochie de 15 mil, mi se pare mult.. la celellate magazine cu rochii de mireasa nu mi-a placut nimic, nimic, nu erau finisate frumos si erau si oarecum chicioase.
    eu mi-am cumparat-o din buzau. am mai vazut si in gl ceva rochii frumusele si la preturi mult mai bune ca in braila.

Inregistrat
    28.09.2006

Si eu sunt cam dezamagita de ce am vazut azi prin magazinele de rochite, dar mi-a placut ca la missbefani au zis ca-mi pot face rochia si la comanda asa cum vreau.

Pagina 1 din 36 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us